Polecamy...

Pomysł na jesienny weekend dla całej rodziny?

30 listopada 2022

Wyjazd do Energylandii!

Wiele osób zgodzi się ze stwierdzeniem, że Złota Polska Jesień jest naprawdę wyjątkowa. To pora roku podczas której szczególnie doceniamy odpoczynek i dbanie o swój komfort. Siedzenie pod kocem z kubkiem ciepłej herbaty lub gorącej czekolady i długie spacery wśród pięknej, zmieniającej się przyrody to tylko jedne z wielu aktywności wywołujących uśmiech na naszych twarzach. Pani jesień ma wiele postaci. Dziś przedstawimy ci kilka z nich.

Energylandia dla każdego

Nic tak nie wzmacnia rodzinnych i przyjacielskich więzi, jak wspólne spędzanie czasu w fantastycznym miejscu. Podczas tej pory roku warto postawić na dobrą zabawę i aktywny wypoczynek. Kto z nas nie chciał chociaż raz wrócić do czasów dzieciństwa? Beztroska, ogromne pokłady energii, ciekawość świata i nowych wrażeń. Brzmi znajomo? A może już dawno zapomniałeś, jak to jest?
Warto mieć w sobie cząstkę dziecka nawet w dorosłym życiu. Nie myśl, że zabawa, szaleństwo i nieograniczona, szczera radość zarezerwowane są tylko dla najmłodszych członków rodziny. To wszystko należy się każdemu z nas bez względu na wiek.
Z tego właśnie powodu doskonałym pomysłem na odpoczynek będzie wyjazd do Energylandii. Ten niezwykły park rozrywki stoi otworem nie tylko dla dzieci, ale również dla tych wszystkich osób, które po prostu łakną wspaniałych przeżyć. Każdy poczuje się tu jak u siebie – to pewne.

Energylandia jak z bajki

Jeśli zdecydujesz się na odwiedzenie jesienią największego parku rozrywki w Europie, spotka cię tam wiele niespodzianek. Pozwól, że część zachowamy dla siebie, aby nie zepsuć efektu zaskoczenia. Sporo jednak zdradzimy ci już teraz.
Spacer po Energylandii jeszcze nigdy nie był tak przyjemny jak w tym okresie. Wiele tysięcy dyń rozstawionych w najróżniejszych miejscach, mnóstwo wspaniałych dekoracji oraz animatorzy ubrani w bajkowe kostiumy sprawią, że poczujesz się, jak Alicja w Krainie Czarów. Doświadczysz magii tego miejsca na własnej skórze. Nie pożałujesz.

Cukierek albo psikus – Halloween w Energylandii

Wybierając się jesienią do Energylandii możesz bez skrępowania wziąć udział w jednym z najbardziej popularnych i hucznych świąt. Wieczorne spacery przy tematycznych dekoracjach oraz lampkach nadadzą twojej wizycie niesamowitego klimatu. Rollercoastery, zjeżdżalnie oraz liczne domy strachów wywołają wiele skrajnych emocji. Możesz przekonać się, gdzie istnieją granice twojego strachu. Spokojnie, dla osób nieco bardziej wrażliwych Energylandia przygotowała mnóstwo zabaw i konkursów, które również zapewnią niesamowite wrażenia.
 
 
 
 

 

 

To może Cię zainteresować