Polecamy...

Pomysły na niecodzienne imprezy w Energylandii

13 kwietnia 2020

Energylandia należy do najchętniej odwiedzanych parków rozrywki. Przyjeżdżają tu goście z całej Europy. Na parkingu przed wejściem można zobaczyć rejestracje z Holandii, Austrii, Belgii, Czech, Francji, Niemiec, a nawet Anglii czy Norwegii. Nic dziwnego – Energylandia jest parkiem rozrywki na naprawdę światowym poziomie. To największy, a zarazem najnowocześniejszy tego typu obiekt w Polsce. Park Rozrywki Energylandia od samego początku przyciągał rzesze miłośników świetnej zabawy. To miejsce odwiedzają rodziny z dziećmi i grupy przyjaciół. Energylandia idealnie nadaje się także na wycieczkę we dwoje. W dzisiejszym tekście postanowiliśmy przyjrzeć się Energylandii z nieco innej perspektywy. Czy wiecie, że Park Rozrywki Energylandia doskonale sprawdza się w roli miejsca na niecodzienną imprezę? Przedstawiamy kilka pomysłów na oryginalne imprezy w Energylandii.

Wieczór kawalerski

Wieczór kawalerski to jeden z najważniejszych dni w życiu przyszłego pana młodego. Czas spędzony w towarzystwie najlepszych kumpli nie może być nudny. W dzisiejszych czasach na szczęście odchodzi się już od mocno zakrapianych imprez w klubach. Młodzi ludzie oczekują teraz czegoś zupełnie innego. Dlatego coraz więcej osób decyduje się w miejsce tradycyjnego wieczoru kawalerskiego na jakąś ciekawą wycieczkę. Trekking w górach, wędrówka z namiotami, off-road – to tylko niektóre z opcji, na które decydują się przyszli mężowie. Fantastycznym pomysłem może być także wycieczka do parku rozrywki. Energylandia jest pod tym względem miejscem wprost idealnym. Można tu nie tylko znów poczuć się jak dziecko, lecz także sprawdzić się w najbardziej ekstremalnych sytuacjach. Wieczór kawalerski w Energylandii to przede wszystkim świetna zabawa i niezapomniane wrażenia.

Urodziny

Urodziny ma się tylko raz w roku – dlaczego więc nie świętować ich w naprawdę wyjątkowym stylu? Zorganizowanie urodzin w Energylandii to naprawdę rewelacyjna sprawa. Bez względu na to, ile macie lat, impreza urodzinowa w Energylandii po prostu musi się udać. Podczas imprezy możecie przygotować dla solenizanta prezent-niespodziankę oraz wraz z nim uczestniczyć w atrakcjach, pokazach i widowiskach, jakie czekają na was w tym wyjątkowym miejscu. Przygotujcie listę gości, ustalcie termin i ruszajcie na spotkanie z przygodą!

Festiwal muzyczny

Jak co roku, również w sezonie 2019 Energylandia zaprasza na wyjątkowe wydarzenia muzyczne. Na czas festiwali zaraz obok parku rozrywki rozstawiana jest gigantyczna scena, na której możecie na żywo zobaczyć największe gwiazdy różnych gatunków muzycznych. Aranżacja sceny za każdym razem jest inna. Profesjonalne nagłośnienie, fantastyczne efekty świetlne i niesamowita atmosfera – to wszystko czeka na was podczas Energylandia Festivals. Jeśli chcecie wziąć udział w czymś naprawdę niecodziennym, koniecznie wybierzcie się na jedno z tutejszych wydarzeń muzycznych. W sprzedaży dostępne są bilety na sam festiwal, jak również bilety łączone, uprawniające do wejścia na teren parku rozrywki.

Sesja zdjęciowa dla nowożeńców

Czy wiecie, że w Parku Rozrywki Energylandia można zorganizować sesję ślubną? Mało tego – nowożeńcy, którzy zdecydują się na zrobienie zdjęć właśnie tutaj, mogą skorzystać z biletu specjalnego, za który zapłacą symboliczną złotówkę! Sesja zdjęciowa w Energylandii z pewnością jest jednym z bardziej oryginalnych pomysłów. Gwarantujemy, że zdjęcia zrobione w otoczeniu kolorowych atrakcji przeniosą was w magiczny świat dzieciństwa. Dlaczego więc nie sprawić sobie tej przyjemności?

To może Cię zainteresować