Aktualności

Rozwiń
2018-02-26

Gracze też będą mogli popłynąć. Atrakcje dla fanów multimediów w Wodnym Parku Tychy

30 multimedialnych stanowisk, niestandardowe rozwiązania oraz wykorzystanie technologii Kinect tak będzie wyglądał wirtualny świat w Wodnym Parku Tychy. Gra interaktywna Misja H2O uzupełni ofertę obiektu o atrakcje przygotowane z myślą o fanach nowoczesnych technologii.

Wodny Park Tychy to nie tylko baseny i wodne atrakcje dla wszystkich pokoleń. To także pełna wirtualnych przygód strefa rekreacji i rywalizacji, w której wśród 30 multimedialnych stanowisk z dotykowymi ekranami i sensorami ruchu oraz z 80 tysiącami wariacji w zakresie scenariusza , każdy znajdzie cos dla siebie.

Wprowadzenie gier multimedialnych to część strategii cyfryzacji obiektu i odpowiedź na zmieniające się czasy, w których multimedia coraz bardziej definiują sposób spędzania wolnego czasu. Przede wszystkim jednak tzw. grywalizacja będzie świetną rozrywką dla każdego, bez względu na wiek czy poziom zaawansowania – mówi Zbigniew Gieleciak, prezes Regionalnego Centrum Gospodarki Wodno-Ściekowej S.A., inwestora obiektu.

Rozwój technologii sprawia, że multimedia coraz częściej przenoszą się z ekranów komputerów do codziennej przestrzeni. Wodny Park Tychy nie zostaje w tyle, bo wie, że… gra jest warta świeczki! Jako nowoczesny kompleks sportowo-rekreacyjny pragnie dostarczyć wszystkim gościom szeroki wachlarz atrakcji i zabaw w nowoczesnej odsłonie. Pomóc w tym mają ciekawe gry multimedialne oparte o najnowsze technologie video.

Na interaktywnych stoiskach goście będą mieli do dyspozycji kilka wariantów i typów gier, z tysiącami różnorodnych scenariuszy i animacji. Dzięki oryginalnej fabule gracze przeniosą się do alternatywnej rzeczywistości, w której będą musieli wykonać zróżnicowane zadania. Sterowanie postacią będzie możliwe przez poruszanie ciałem, dzięki technice czujników wykrywania ruchów (Kinect). W trójwymiarowej grze znajdą się m.in. tak charakterystyczne dla regionu punkty, jak katowicki Spodek czy tyskie jezioro Paprocany. W tzw. sali map każdy gracz otrzyma możliwość stworzenia swojego profilu i rywalizacji z innymi uczestnikami w ilości zdobywanych punktów. Logowanie będzie możliwe dzięki transponderowi – elektronicznej opasce wstępu na teren obiektu.

Już w kwietniu z Wodnego Parku Tychy bezpłatnie skorzysta nawet pół tysiąca osób. Chętni zostaną wyłonieni spośród fanów śledzących profile obiektu w mediach społecznościowych. To właśnie tam pojawią się konkursy, w których trzeba będzie odpowiedzieć na proste pytania związane z Wodnym Parkiem Tychy.

Rozwiń
2018-02-05

Majówka już w Wodnym Parku! W kwietniu zaprosimy 500 fanów

W ostatnim kwartale ub. roku na budowie Wodnego Parku Tychy zaczęły się odbiory Straży Pożarnej oraz Sanepidu. W styczniu odbiory końcowe rozpoczęli również przedstawiciele Regionalnego Centrum Gospodarki Wodno-Ściekowej SA., właściciela, a w przyszłości także zarządzającego obiektem.

– Odbiory polegają na szczegółowych kontrolach sprawności technicznej urządzeń oraz zgodności wykonanych robót z dokumentacją. W ten sposób pozytywnie zweryfikowaliśmy już 1/4 instalacji, urządzeń i technologii – mówi Zbigniew Gieleciak, prezes Regionalnego Centrum Gospodarki Wodno-Ściekowej w Tychach, inwestora obiektu.

W efekcie przeprowadzonych odbiorów powstała lista dodatkowych zaleceń, które generalny wykonawca już zaczął wdrażać. Ostatecznie Mostostal Warszawa S.A., przekaże obiekt inwestorowi
9 kwietnia br.

– Bardzo nas cieszy to, że  inwestycja jest praktycznie gotowa. Parki wodne to jedne z najbardziej skomplikowanych inwestycji, którym w ministerialnym rozporządzeniu przyznano szóstą
- najwyższą tzw. klasę złożoności.  W naszym przypadku dodatkowym wyzwaniem był absolutnie unikalny w skali kraju system zasilania w energię elektryczną i ciepło. Musieliśmy zbudować nowatorski gazociąg, który wymagał przetarcia szlaków w zakresie procedur administracyjnych – mówi Zbigniew Gieleciak.  

Dokładna data otwarcia Wodnego Parku Tychy zostanie podana równo 50 dni wcześniej. Jeszcze przed oficjalną uroczystością z obiektu bezpłatnie skorzysta nawet pół tysiąca osób.  

– Po pozytywnym zweryfikowaniu wszystkich procedur bezpieczeństwa, o skorzystanie z naszych atrakcji poprosimy pierwszych gości. Wejściówki będą dla nich bezpłatne, a po zakończeniu wizyty zaprosimy ich na kawę, w trakcie której szczegółowo wypytamy o wrażenia.  Spostrzeżenia gości postaramy się wdrożyć jeszcze przed otwarciem – mówi Zbigniew Gieleciak. – Chętnych do odwiedzenia naszego obiektu w takiej formule będziemy szukać wśród fanów śledzących profile Wodnego Parku Tychy w mediach społecznościowych – dodaje.

Rozwiń
2018-01-19

Wodny Park Tychy z mistrzowską kadrą instruktorów pływania i aquafitness

Wodny Park Tychy wynajmie baseny sportowe profesjonalnej kadrze trenerów pływania i fitness. Korzystający z atrakcji Wodnego Parku Tychy będą mogli uczestniczyć w lekcjach i treningach pływackich a także w wodnych zajęciach fitness prowadzonych przez wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów.

Wodny Park Tychy to nie tylko baseny i wodne atrakcje dla wszystkich pokoleń. To również miejsce, w którym każdy gość będzie mógł wziąć udział w profesjonalnych lekcjach pływania i odpowiednio dobranych i zróżnicowanych zajęciach fitness, korzystając z fachowych porad doświadczonych trenerów Szkoły Pływania Wodnik. Na potrzeby nauki pływania i zajęć fitness Wodny Park Tychy wynajmie tory basenu sportowego oraz specjalną nieckę z ruchomym dnem, którego regulacja pozwoli na bezpieczną i efektywną naukę pływania oraz innych aktywności w wodzie.

–  Oferta programowa Szkoły Pływania Wodnik to propozycja nie tylko dla dzieci ale także dorosłych. Szkoła zapewnia ciekawe i urozmaicone zajęcia nauki pływania oraz profesjonalne treningi pływackie dostosowane do potrzeb grup w każdym wieku. Kadrę naszej Szkoły tworzą wysoko wykwalifikowani i uzdolnieni absolwenci prestiżowej Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach, będący zawodnikami tej uczelni i reprezentantami Polski w pływaniu. Członkowie Szkoły od wielu lat szkolą dzieci i młodzież w Klubie Wodnik 29. Istotnym elementem każdych zajęć prowadzonych przez członków kadry jest kształtowanie właściwego sposobu zachowania w wodzie i umiejętne wpajanie zasad bezpieczeństwa – mówi Michał Spławiński, założyciel klubu Wodnik 29. Na uwagę zasługują także atrakcyjne zajęcia fitness, w tym hydrocycling i inne ciekawe formy ruchu dedykowane osobom w każdym wieku prowadzone przez świetną trenerkę – zachęca Michał Spławiński.

Kadra pływacka :

Michał Spławiński – absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, doświadczony trener pływania i Ratownik WOPR mający na swoim koncie wiele osiągnięć sportowych. To wielokrotny Mistrz i Rekordzista Polski Juniorów, Mistrz Polski Seniorów, Mistrz Polski Masters w pływaniu stylem klasycznym, członek Kadry Narodowej, wielokrotny reprezentant Polski, uczestnik Mistrzostw Europy Seniorów oraz Brązowy Medalista Igrzysk Młodzieży Świata. Michał Spławiński jest założycielem Klubu Pływackiego Wodnik 29.

Marek Mróz – absolwent AWF Katowice, obecnie Trener pływania, Instruktor Narciarstwa Zjazdowego, Sędzia Pływacki a także Ratownik WOPR z patentem motorowodnym w pakiecie. Ponadto, absolwent Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Oświęcimiu. Czołowy zawodnik klubu AZS AWF Katowice i medalista wielu zawodów pływackich w Polsce i zagranicą. Był uczestnikiem ogólnopolskich zawodów z cyklu Grand Prix Polski. Zdobył wiele tytułów sportowych, m.in. wielokrotnie uzyskał tytuł Mistrza Śląska, jest Mistrzem i rekordzistą Polski Masters w stylu motylkowym i dowolnym. Akademicki mistrz Polski 2009. Od wielu lat pracuje z młodzieżą.

Filip Dąbrowski – absolwent AWF Katowice. Trener pływania klasy drugiej i nauczyciel wychowania fizycznego w szkole specjalnej. Z pływaniem związany jest od dzieciństwa. Pierwsze kroki jako pływak stawiał w krakowskim klubie MKS Jordan. Uczęszczał do Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Krakowie. Jako student reprezentował klub AZS AWF Katowice. Wielokrotnie zdobywał medale mistrzostw Polski w swoich kategoriach wiekowych startując indywidualnie i w sztafetach. Jako junior należał do kadry narodowej. Specjalizował się w kraulu oraz stylu motylkowym.

Andrzej Spławiński – Mistrz i Rekordzista Polski Seniorów w latach 1972-1974 w stylu klasycznym, trzeci zawodnik Pucharu Świata w San Remo, uczestnik Mistrzostw Europy. Doświadczony trener pływania i sędzia pływacki z ponad 30 letnim stażem pracy.

Klaudyna Jakubiec – absolwentka AWF Katowice. Instruktor Pływania od wielu lat pracująca z dziećmi i młodzieżą.

Kadra aquafitness:

Monika Grzesiak-Chromy – z wykształcenia pedagog, z zamiłowania Instruktor Nowoczesnych Form Rekreacji Ruchowej. Ostatnie lata poświęciła na rozwój specjalizacji Aqua Fitness promując środowisko wodne jako bezpieczną i efektywną formę ruchu. Ścieżka jej rozwoju zawodowego jest imponująca. Obejmuje liczne warsztaty, szkolenia i konwencje międzynarodowe organizowane przez czołowe szkoły w Polsce: OPEN MIND, AQUA FORMA, SAF POLSKA, IFAA POLSKA. Doświadczenie, codzienna praktyka oraz pasja pozwoliły jej uzyskać prestiżową certyfikację międzynarodowego Instruktora Aqua Fitness – Aquatic Exercise Association. Ukończenie szkolenia Aquacycling Team Master Regular zrodziło nową pasję, ukierunkowaną na intensywne zajęcia z wykorzystaniem rowerów wodnych. Trenerka aktywnie promuje terapeutyczne właściwości wody w oparciu o koncepcję Stowarzyszenia Rozwoju Terapii Wodnych Watsu Polska. W ramach treningu Aqua Fitness realizuje autorskie programy koncentrując się na żywej relacji z drugim człowiekiem. Zawsze pełna dobrej energii i niezmiennie otwarta na ludzi, dlatego praca jest zarazem jej wielką przyjemnością. Swoje zajęcia dedykuje wszystkim, którzy poszukują wrażeń w przestrzeni wodnej. Z miłości do wody i głębokiej wiary w jej skuteczność stworzyła koncepcję Aqua Pure Energy. Woda to dla niej przestrzeń inspiracji, rozwoju i wyzwalania czystej energii.

Rozwiń
2018-01-04

Ruszył nabór na stanowisko instruktora surfingu

 

 

Regionalne Centrum Gospodarki Wodno Ściekowej S.A. z siedzibą w Tychach. 
Jesteśmy  liderem w zastosowaniu nowoczesnych technologii oczyszczania ścieków, wytwórcą energii z odnawialnych źródeł  oraz   kreatorem nowoczesnych metod i strategii  zarządzania.
Jesteśmy inwestorem  i przyszłym eksploratorem Parku Wodnego w Tychach.

 

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Instruktor Surfingu
Miejsce pracy: Wodny Park Tychy
Strefa surfingu

 


Zadania:
 • zorganizowanie i prowadzenie programów zajęć o różnym stopniu zaawansowania,
 • praktyczne prowadzenie zajęć ruchowo – instruktażowych, zgodnie z zatwierdzonym „Instruktażem zajęć”,
 • stałe sprawowanie opieki nad osobą korzystającą z Surfingu,
 • wyjaśnianie i egzekwowanie przestrzegania zasad bezpieczeństwa,
 • promowanie strefy poprzez organizowanie pokazów własnych umiejętności i technik surfowania,
 • prawidłowa obsługa wyposażenia w Strefie, zgodnie z dokumentacją techniczno-ruchową oraz instrukcjami obsługi, kontrola stanu technicznego i jakości sprzętu,
 • zapewnienie obsługi klienta na najwyższym poziomie,
 • budowanie pozytywnego wizerunku Wodnego Parku tychy i kontaktu z klientem.Wymagania:

 • wykształcenie minimum średnie,
 • ukończone kursy uprawniające do prowadzenia zajęć, potwierdzone odpowiednimi dokumentami,
 • tematyczna wiedza z zakresu organizacji i prowadzenia zajęć instruktażowych,
 • zorientowanie na klienta,
 • koncentracja, podzielność uwagi, spostrzegawczość i refleks,
 • samodzielność, kreatywność, samodyscyplina, dobra organizacja pracy, odpowiedzialność,
 • skuteczna realizacja postawionych celów oraz umiejętność aktywnego poszukiwania rozwiązań,
 • dyspozycyjność – praca w równoważnym czasie pracy,
 • mile widziana znajomość języka angielskiego.  


Oferujemy:

 • stabilne zatrudnienie oraz przyjazne środowisko pracy,
 • motywacyjny system wynagrodzeń,
 • szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego. 
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego w języku polskim pocztą elektroniczną na adres : rcgw@rcgw.pl  lub złożenie go w siedzibie firmy w Tychach Al. Marszałka Piłsudskiego 12. 

Nadesłanych zgłoszeń nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
 
 
Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Regionalne Centrum Gospodarki Wodno – Ściekowej S.A. w Tychach Al. Marszałka Piłsudskiego 12, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2015r., poz. 2135.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”
Rozwiń
2017-12-20

Ruszył nabór na stanowisko ratownika

Prezes Zarządu Delphinus Sport Promotion ogłasza nabór na stanowisko:

 

RATOWNIKA WODNEGO

 

w kompleksach sportowo-rekreacyjnych na terenie województwa Śląskiego

 

Miejsce:  Wodny Park Tychy

 

Wymagania obowiązkowe:

 • uprawnienia ratownika wodnego
 • ukończony Kursy Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy
 • dyspozycyjność
 • umiejętność pracy w zespole
 • umiejętność szybkiego podejmowania prawidłowych decyzji
 • umiejętność efektywnego i skutecznego działania w warunkach stresu i zagrożenia
 • wysoka kultura osobista i komunikatywność.

 

Dodatkowe atuty (brane pod uwagę przy rekrutacji):

 • doświadczenie ratownicze w obiektach rekreacji wodnej
 • dyspozycyjność wynikająca z bliskości zamieszkania od miejsca pracy,

 

Wymagane dokumenty:

 • kwestionariusz osobowy do pobrania na stronie http://www.delphinus-sport.pl
 • życiorys zawodowy
 • list motywacyjny
 • kopie posiadanych uprawnień: Ratownika
 • kopie posiadanych uprawnień w ratownictwie
 • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji
 • oświadczenie o stanie zdrowia pozwalającym na zatrudnienie na ww. stanowisku

 Informację proszę kierować:  biuro@delphinus-sport.pl

 

telefon: 695 695 611

Rozwiń
2017-10-31

Trwa przetarg na wybór najemców sklepu z artykułami sportowymi oraz pokoju zabaw dla dzieci w Wodnym

31 października br. opublikowano szczegóły przetargu na zagospodarowanie na terenie Wodnego Parku Tychy sklepu z akcesoriami sportowymi oraz pokoju zabaw dla dzieci. 

Inwestor ogłosił dwa postępowanie przetargowe. Pierwsze dotyczy wynajmu pomieszczeń o powierzchni 23,5 mkw. z przeznaczeniem na prowadzenie sklepu z akcesoriami sportowymi. Uczestnikiem przetargu może być każda osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą, osoba prawna lub jednostka organizacyjna nie posiadająca osobowości prawnej, która wykaże, że w ciągu ostatniego roku prowadziła przez co najmniej rok jeden sklep dowolnej branży. Oferty w tym postępowaniu można składać do 30 listopada do godziny 9:00.

Drugie postępowanie przetargowe dotyczy najmu powierzchni 27 mkw. z przeznaczeniem na prowadzenie pokoju zabaw dla dzieci. Uczestnik przetargu musi wykazać, że prowadzi lub prowadził przez co najmniej rok jedną działalność polegającą na sprawowaniu zorganizowanej opieki nad dziećmi w lokalu o powierzchni co najmniej 25 mkw. Oferty w postępowaniu przetargowym można składać do 29 listopada do godziny 9:00.

Szczegóły postępowań przetargowych znajdują się w Biuletynie Informacji Publicznej - http://bip.rcgw.pl/pl/przetargi/id,242.html

http://bip.rcgw.pl/pl/przetargi/id,243.html

Rozwiń
2017-09-18

Wodny Park Tychy – miejsce z pomysłem na siebie

Klienci mają coraz wyższe oczekiwania wobec parków wodnych. Dobrze zaprojektowana przestrzeń rekreacyjno-sportowa powinna dawać możliwość odpoczynku i spędzenia wolnego czasu. Dlatego na terenie Wodnego Parku Tychy znajdą się nie tylko niecki basenowe i wodne atrakcje, ale również punkty gastronomiczne, klub fitness oraz... rozbudowana strefa edukacyjna.  

Zmieniają się sposoby spędzania wolnego czasu. Coraz szybsze tempo życia wymusza konieczność realizowania różnych potrzeb w jednym miejscu. Mając świadomość zachodzących na rynku zmian oraz rosnących oczekiwań konsumentów, inwestorzy Wodnego Parku Tychy proponują rozwiązania, których podstawą jest funkcjonalność.

– Czas stał się bardzo cennym zasobem. Ludzie nie chcą go marnować, a wręcz przeciwnie – dążą do tego, by jak najlepiej go wykorzystać, spędzając wolne chwile z rodziną lub przyjaciółmi. Stąd proponowana przez nas szeroka oferta rekreacyjna, klub fitness, strefa edukacyjna oraz wiele różnorodnych atrakcji – podkreśla Zbigniew Gieleciak, prezes Regionalnego Centrum Gospodarki Wodno-Ściekowej S.A, inwestora Wodnego Parku Tychy. Do tego możliwość skorzystania z tradycyjnej, ale i nowoczesnej, zdrowej oferty gastronomicznej – dodaje prezes.

Obecnie park wodny musi wychodzić poza standardowe usługi, oferować spotkania, koncerty oraz eventy. Z przeprowadzonych analiz wynika, że przyszli goście Wodnego Parku Tychy, nie oczekują jedynie miejsca do pływania. Oferta basenowa często jest przez nich traktowana jako atrakcja towarzysząca, a nie przewodnia.

Inwestor przewiduje, że kompleks największą frekwencję będzie odnotowywał w weekendy.
Klientów mają przyciągnąć również oferty lokalnych najemców. Z obiektu będą mogły korzystać osoby ćwiczące regularnie na siłowni, korzystające z masaży, seansów saunowych oraz piwnych kąpieli.

W kompleksie wodnym o łącznej powierzchni użytkowej 16 tys. m. kw., znajdą się m.in. zjeżdżalnie z flagowym Aqualoopem na czele, pierwszy w Polsce w obiekcie basenowym symulator surfingu, interaktywna strefa edukacyjna, a do tego grota śnieżna, piwne SPA, tężnia czy wodny plac zabaw dla dzieci. W obiekcie znajdą się niecki rekreacyjne z dyszami wodnymi, wanny SPA oraz basen z ruchomym dnem pozwalający m.in. na prowadzenie zajęć z nauki pływania oraz z hydrocyclingu.

Obecnie w obiekcie trwają prace wykończeniowe. Trwa montaż stanowisk multimedialnych oraz edukacyjnych. Rozpoczęto również próby obiegów basenowych oraz testy zjeżdżalni wodnych.

Zakończenie robót budowlanych zaplanowana na IV kwartał br. 

Rozwiń
2017-08-18

W Wodnym Parku Tychy powstanie niestandardowa strefa SPA & Wellness

Sauna wulkaniczna pochodząca z najczystszych wysp świata i wodne kabiny do floatingu – takie atrakcje znajdą się w strefie SPA & Wellness w Wodnym Parku Tychy. Obecnie trwają prace wykończeniowe.

Początkowo część SPA miała zostać wynajęta. Po przeprowadzeniu szczegółowych analiz uznano jednak, że ta strefa powinna być zarządzana wewnętrznie. Na powierzchni 176,5 m kw. części wypoczynkowej znajdzie się sauna wulkaniczna Ganbanyoku (wywodząca się z Japonii), kabiny do floatingu oraz wanna do kąpieli balneologicznych. Tym samym Wodny Park Tychy będzie oferował jedne z najciekawszych rozwiązań z zakresu SPA & Wellness.

– Goście korzystający z naszej oferty będą mogli połączyć aktywny wypoczynek z relaksem. A to wszystko z korzyścią dla zdrowia – mówi Zbigniew Gieleciak, prezes Regionalnego Centrum Gospodarki Wodno-Ściekowej w Tychach, inwestora obiektu.

W saunie wulkanicznej odwiedzający będą mogli skorzystać z prozdrowotnych właściwości czarnej krzemionki pochodzącej z Islandii. W przeciwieństwie do tradycyjnej sauny uczestnik rytuału będzie kładł się na magmowej skale, a jego ciało nagrzeje się bez odczucia gorąca czy nadmiernego pocenia się. Ganbanyoku to unikalna sauna o właściwościach odmładzających i regeneracyjnych. Emitowana energia korzystnie wpłynie na układ sercowo-naczyniowy i gospodarkę wodno-elektrolitową.

Z kolei w kabinie do floatingu będzie można poczuć, jak ciało „lewituje” na wodzie w całkowitej ciszy. Seans polega na ograniczeniu dopływu możliwie jak największej liczby bodźców z zewnątrz. Odczucie będzie podobne do tego, które towarzyszy dziecku przebywającemu w łonie matki. W kabinie ciało i umysł odpoczywają i regenerują się 4-5 razy szybciej niż podczas snu.

Nie zabraknie również wanny przeznaczonej do kąpieli balneologicznych: solankowych, kwasowęglowych oraz kąpieli borowinowych, które mają szerokie zastosowanie w rehabilitacji czy zabiegach odnowy biologicznej.

– Współcześnie człowiek szczególnie potrzebuje spokoju i odprężenia. W naszej nietypowej strefie SPA & Wellness postaramy się zmaksymalizować te odczucia, tworząc dla naszych gości dogodne warunki do wyciszenia i relaksu – dodaje Zbigniew Gieleciak.

Obecnie w Wodnym Parku Tychy trwają intensywne prace wykończeniowe. W strefie saun zamontowano urządzenie do produkcji chłodu. Z kolei w hali rekreacyjnej trwa montaż sufitu napinanego, a w części sportowej rozpoczęto prace przygotowawcze przed malowaniem ścian. Trwają również przygotowania do betonowania ścianek brodzika zewnętrznego dla dzieci.

Szczegóły prowadzonych prac budowlanych można znaleźć w dzienniku budowy:

http://www.parkwodnytychy.pl/dziennik_budowy_harmonogram_prac

Otwarcie obiektu planowane jest na IV kwartał br. 

Rozwiń
2017-07-25

Zaangażowani poszukiwani do Wodnego Parku Tychy

Ruszyła rekrutacja pracowników do działu obsługi klienta w Wodnym Parku Tychy. Zatrudnienie w obiekcie znajdzie co najmniej 20 osób. Zgłoszenia można wysyłać do 18 sierpnia br.

Nowozatrudnieni pracownicy  będą odpowiedzialni za kilka stref: kas, saun, wellness, Edukatorium. Będą oni osobami „pierwszego kontaktu” z klientem. Do ich zadań będzie należała bieżąca obsługa poszczególnych części obiektu, aktywna współpraca z innymi działami oraz wspieranie managera aquaparku w realizacji ogólnej strategii. Najbardziej pożądanymi cechami przyszłych pracowników są  zaangażowanie, kreatywność i chęć tworzenia przyjaznej atmosfery nowopowstałego obiektu.

– Zależy nam, by pracownicy zajmujący się obsługą klienta wyróżniali się wysoką kulturą osobistą, umiejętnością pracy w zespole i współpracy ze wszystkimi klientami. To podstawowe cechy, które każda z tych osób musi posiadać – mówi Zbigniew Gieleciak, Prezes RCGW S.A., inwestora Wodnego Parku Tychy – Nieoceniona będzie również dokładność i komunikatywność – dodaje.

Praca na tym stanowisku będzie realizowana w systemie dwuzmianowym, przez 7 dni w tygodniu. Dodatkowo by zminimalizować uczucie znużenia, pracownicy będą rotowali pomiędzy poszczególnymi strefami.

Inwestor obiektu, spółka RCGW S.A. gwarantuje dla wszystkich zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, pakiet szkoleń, możliwość rozwoju zawodowego oraz motywacyjny system wynagrodzeń.

Zgłoszenia (CV oraz list motywacyjny) można wysyłać do 18 sierpnia br. pocztą elektroniczną na adres rcgw@rcgw.pl.

Szczegóły rekrutacji - http://bit.ly/2uFRygB

Rozwiń
2017-07-11

Trwa dwuczęściowy przetarg na wybór najemców basenów z przeznaczeniem na prowadzenie zajęć ruchowych

11 lipca br. opublikowano szczegóły przetargu na wynajem basenów z przeznaczeniem na prowadzenie zajęć ruchowych i naukę pływania w Wodnym Parku Tychy. Przedmiotem postępowania jest najem basenu z ruchomym dnem oraz dwóch torów wchodzących w skład basenu sportowego.

Przetarg został podzielony na dwie części. Pierwszy zakres obejmuje najem basenu z ruchomym dnem z przeznaczeniem na prowadzenie zajęć ruchowych w wodzie. Z kolei drugi dotyczy wynajmu tej samej niecki oraz dwóch torów wchodzących w skład basenu sportowego, z przeznaczeniem na naukę pływania oraz gimnastykę rehabilitacyjną w wodzie z wyraźnym akcentem prozdrowotnym. 

Regionalne Centrum Gospodarki Wodno-Ściekowej S.A., które jest inwestorem powstającego Wodnego Parku Tychy zaprasza do przetargu podmioty, które udokumentują, że wykonują lub wykonywały co najmniej jedną usługę polegającą na nauce pływania dla różnych grup wiekowych oraz wykonują lub wykonały co najmniej dwie różne usługi z zakresu zajęć ruchowych wskazanych przez inwestora, nieprzerwanie przez co najmniej sześć miesięcy w okresie ostatnich trzech lat. Dodatkowo uczestnik postępowania musi wykazać, że wynajmował powierzchnie basenowe na kwotę co najmniej 50 tys. zł / rok, w okresie ostatnich trzech lat.

Oferty można składać na jedną lub obie części zamówienia do dnia 10 sierpnia 2017 roku do godziny 09:00.

Szczegóły postępowania przetargowego znajdują się w Biuletynie Informacji Publicznej - http://bip.rcgw.pl/pl/przetargi/id,215.html

UPDATE

Szczegóły unieważnienia postępowania przetargowego znajdują się w Biuletynie Informacji Publicznej - http://bip.rcgw.pl/download/przetargi/2017/Baseny10/uniewaznienienie_21.08.2017.pdf