Polecamy...

Koszt rodzinnego wypadu do Energylandii

16 maja 2019

Energylandia to niezwykle miejsce na rozrywkowej mapie naszego kraju. Ten największy park rozrywki w Polsce położony jest w województwie małopolskim w miejscowości Zator. Park liczy sobie 26 hektarów powierzchni, z czego 1800 metrów kwadratowych to sama powierzchnia basenowa. Park czynny jest od kwietnia do października, a godziny w sezonie wysokim obejmują 10 - 20, zaś w niższym 10-18. Energylandia kusi licznymi atrakcjami i wydarzeniami, ale ile kosztuje taka zabawa? 

Bilety

Bilety można zakupić na dwa sposoby, w zależności, jak nam wygodniej. Możemy nabyć je w kasach na miejscu lub przez oficjalną stronę internetową parku rozrywki. Dotyczy to także biletów na specjalne wydarzenia i imprezy, organizowane przez Energylandię. W dodatku na stronie w sieci znajdziemy wszelkie niezbędne informacje na temat parku i wszelkich atrakcji, a także kwestii dojazdu czy okolicznych noclegów. 

Oferta indywidualna

Oferta biletowa Energylandii jest naprawdę szczegółowa i rozbudowana, więc każdy może być zadowolony z ceny biletów. Każdy bilet uprawnia do nielimitowanego korzystania z atrakcji we wszystkich strefach tematycznych parku. Normalne bilety kosztują 119 zł, ale zapewniają w końcu zabawę bez oporów. Ulgowe bilety, przeznaczone dla osób o wzroście do 140 cm to koszt 69 zł. Z kolei dzieci w wieku do lat 3, a także solenizanci w dniu swoich urodzin (za okazaniem dokumentu potwierdzającego) mogą wejść za symboliczną 1 zł. Na zniżki liczyć mogą również seniorzy, kobiety w ciąży (po okazaniu dokumentu ciąży w celu weryfikacji) czy osoby niepełnosprawne. Ci ostatni w wieku do lat 12 kupią bilet w cenie 49 zł, a powyżej tej granicy wieku w cenie 69 zł. Seniorzy będą cieszyć się rozrywkami parku za jedyne 69 zł, ale tylko ci, którzy mają za sobą 65 rok życia. 
Energylandia oferuje także karnety. Dwudniowy bilet normalny to koszt 219 zł, zaś ulgowy - 119 zł. Dostępne są także bilety całosezonowe za 359 zł ( normalne) i za 209 zł (ulgowe). 
Dodatkowo, osoby zmotoryzowane, ale ze środkiem transportu typu kamper mogą wykupić specjalne miejsce parkingowe z dostępem do mediów za 50 zł. Kierowca autobusu wycieczkowego oraz opiekun mogą skorzystać z atrakcji parku za jedyną 1 zł.

Oferta grupowa i firmowa
Żeby skorzystać z oferty dla grup zorganizowanych, musi ona mieć co najmniej 15 członków. Dzieci do lat 3 to 1 zł. Bilet ulgowy - 59 zł, a normalny 109 zł. Jednak w celu rezerwacji i szczegółowej oferty należy skontaktować się z obsługą parku telefonicznie.

Oferta dla szkół
Na atrakcyjne ceny liczyć mogą również szkolne wycieczki. Jednak tak, jak w przypadku grup muszą liczyć minimum 15 osób. Koszt biletów różni się w tym przypadku od wieku użytkowników, dla następujących grup rysuje się to tak: Przedszkolaki - bilet w cenie 29 zł; Podstawówka - koszt 49 zł/os; Uczniowie klas 7, 8 oraz gimnazjum zapłacą 59 zł/os; licealiści i starsi - 89 zł.

Promocje
Energylandia ma w zanadrzu jeszcze dodatkowe promocje, związane z cyklicznymi eventami. Na przykład z okazji imprezy halloweenowej zakupimy bilet ze zniżką 50 %, ale tylko po godzinie 18. W tym dniu park, bowiem czynny jest aż do północy. Bilety w atrakcyjnych cenach nabędziemy również na imprezy Beach Party, Urodziny Energylandii czy Festiwale. Wszelkie szczegóły można odnaleźć na stronie internetowej parku oraz dokonać zakupu.

 

To może Cię zainteresować