Polecamy...

Prezent marzeń - bilet do Energylandii

27 sierpnia 2019

Kupno odpowiedniego prezentu nie należy do najłatwiejszych zadań. Obdarowując bliską nam osobę, chcemy dać jej jak największą radość i sprawić, by poczuła się wyjątkowo. Prezent najlepiej dopasować do zainteresowań samego solenizanta. Jednak równie ważne jest to, by niespodzianka była jak najbardziej pomysłowa i oryginalna. Od dłuższego czasu w sprzedaży dostępne są różnorakie vouchery i karty-niespodzianki, dzięki którym możemy obdarować bliską nam osobę czymś naprawdę zaskakującym i niecodziennym. Popularne są zwłaszcza prezenty w formie wycieczek lub uczestnictwa w różnych ciekawych wydarzeniach. Dziś chcemy przedstawić jeden z oryginalniejszych pomysłów na prezent, który nie tylko sprawi radość osobie obdarowywanej, lecz także nie zrujnuje naszego portfela. Przedstawiamy prezent marzeń – bilet do Energylandii.

Bilet-prezent Energylandia

Prezentem, który nadaje się właściwie na każdą okazję, jest wejściówka do Parku Rozrywki Energylandia. To idealny pomysł na prezent dla każdego, bez względu na jego wiek czy zainteresowania. Bilet do Energylandii świetnie sprawdzi się zarówno w formie podarunku urodzinowego, jak i np. jako prezent ślubny dla pary młodej. Taki prezent pozwoli osobie obdarowywanej przeżyć coś naprawdę niesamowitego. Taka forma prezentu pozostawi w pamięci solenizanta ciekawe wspomnienia na długie lata. Warto więc rozważyć taką opcję zamiast kupowania kolejnego niepotrzebnego gadżetu lub przedmiotu, który niespecjalnie trafi w gust naszego solenizanta.

Impreza gratis!

Wybierając prezent w formie biletu do Energylandii możemy pokusić się także o dodatkową atrakcję dla obdarowywanego. W przypadku Energylandii nic nie stoi na przeszkodzie, by właśnie tutaj zorganizować imprezę-niespodziankę. Możemy pójść o krok dalej i zaprosić na nią znajomych – gwarantujemy, że to będzie najlepsza impreza w waszym życiu! Na miejscu czeka na was tak duża ilość atrakcji, że dosłownie zatracicie poczucie czasu. Niektórzy twierdzą, że jeden dzień w Energylandii to stanowczo za mało – jednak od czegoś trzeba zacząć, prawda? A jeśli rzeczywiście chcemy zaszaleć, możemy zdecydować się również na podarowanie prezentu w formie biletu dwudniowego. A może wejściówka całoroczna? Wybór należy do nas!

Dlaczego akurat Energylandia?

Energylandia to najbardziej rozpoznawalny park rozrywki w Polsce. Co roku to miejsce odwiedzają tysiące gości z kraju i zagranicy. Odwiedzający cenią sobie przede wszystkim ilość znajdujących się tu atrakcji, których liczba dochodzi do przeszło siedemdziesięciu! Na terenie parku funkcjonują cztery zróżnicowane strefy tematyczne, a w każdej z nich znajdziemy odmienny typ atrakcji. W cenie jednego biletu mamy nielimitowany dostęp do wszystkich, więc możemy korzystać z nich do woli. Znajdziemy tu zarówno atrakcje odpowiednie dla dzieci i młodzieży, jak te naprawdę ekstremalne, przeznaczone tylko dla osób o naprawdę mocnych nerwach. Atrakcje Energylandii sprzyjają aktywnemu spędzaniu czasu na świeżym powietrzu, jak również pozwalają przenieść się w niezwykły świat podczas przedstawień, pokazów i widowisk organizowanych w miejscach zadaszonych. Z tego względu Energylandia sprawdza się przy każdej pogodzie – nie musimy martwić się deszczem ani zachmurzeniem, ponieważ w tym niezwykłym parku po prostu nie sposób się nudzić.

To może Cię zainteresować