Polecamy...

Kwestie organizacyjne wyjazdu integracyjnego do Energylandii - noclegi w pobliżu Parku, ceny i ilość miejsc

13 maja 2020

Wyjazd integracyjny to przede wszystkim dobra zabawa w grupie rówieśników, znajomych, współpracowników. Jednak aby wszystko było idealnie i każdy mógł się dobrze bawić, to wpierw trzeba zaplanować cały wyjazd. To zaoszczędzi zarówno organizatorom i uczestnikom niepotrzebnych nerwów. Lepiej spożytkować ten czas na dobrą zabawę i wspólne jego spędzanie, niż na borykanie się z problemami.

Jeżeli wybieramy się na wyjazd tego typu do parku rozrywki Energylandia to warto z wyprzedzeniem załatwić kwestie związane z noclegiem na miejscu. W innym wypadku może okazać się, że jest w tym temacie problem - nie ma wolnych miejsc dla całej grupy w najbliższych ośrodkach lub zwyczajnie trzeba jechać daleko i tracić czas na dojazdy. Oferta noclegowa w pobliżu Energylandii jest bardzo bogata, więc mamy szeroki wybór w zależności od budżetu wycieczki i własnych preferencji.

W odległości około kilometra od parku znajduje się baza campingowa, co zapewnia niewielką odległość od noclegu do centralnego punktu wycieczki. Z drugiej strony to także rodzaj noclegu bardziej na świeżym powietrzu i w otoczeniu natury. To dobra opcja, szczególnie gdy uczestnikami wyjazdu są dzieci czy starsze dzieci. One zdecydowanie pokochają możliwość nocowania na campingu. Western Camp (Resort) oferuje aż 596 miejsc noclegowych, co daje łącznie 80 domków i 60 pokoi. Mamy także możliwość noclegu w namiotach stylizowanych na indiańskie tipi czy wozach rodem z dzikiej prerii. Ceny rozpoczynają się od 400 zł, a ośrodek oferuje śniadania w cenie noclegu. Dodatkowo istnieje możliwość zakupu noclegu w pakiecie z wejściówkami do Energylandii.

Jedną z tańszych opcji i równie bliską, jak camping będzie Szkolne Schronisko Młodzieżowe, szczególnie przy mniej licznych grupach. Oferuje ono jedynie 9 pokoi = 43 miejsca noclegowe. Ceny zaczynają się od 25 złotych. Równie tani będzie nocleg w Restauracji Myśliwskiej - pokoje gościnne. W ofercie tutaj jest 12 pokoi, co daje 35 miejsc noclegowych. Dolny próg cenowy wynosi 70 zł. W wyższym standardzie znajdziemy w odległości 1 km od parku Osadę Zator, która może pochwalić się dziesięcioma ślicznie urządzonymi domkami. Miejsc noclegowych jest tutaj aż 60, a ceny zaczynają się od 290 zł.

W nieco większej odległości od punktu docelowego, ale także w wyższym standardzie znajdziemy apartamenty i domki noclegowe. Domki Komfort oferują niskie ceny (od 56 zł) i ładne wnętrza, choć jedynie 2 domki (12 miejsc). Z kolei Domek Młynarza - pokoje gościnne zaskoczą komfortowym wnętrzem 4 pokoi (14 miejsc) w cenie od 120 zł. Podobny standard znajdziemy w Villi Natura, gdzie ceny zaczynają się od 70 zł. Do dyspozycji tutaj jest 15 pokoi (49 miejsc). Na bardzo wymagających czekają obiekty w odległości do pięciu kilometrów i dalej, jak Colors Apartments (4 pokoje, 24 miejsca). Wysoki standard aranżacji wnętrza, ceny od 450 zł.

 

To może Cię zainteresować