Polecamy...

Zabawa dla całej rodziny - tylko w Energylandii!

11 lipca 2019

Od dłuższego czasu zastanawialiśmy się, gdzie pojechać na weekend. Rozważaliśmy wiele opcji, jednak nadal nie mogliśmy znaleźć czegoś, co odpowiadałoby wszystkim członkom naszej rodziny. Nieczęsto mamy okazję wyrwać się gdzieś wszyscy razem – praca, dom, obowiązki, codzienna gonitwa i wieczny brak czasu to niestety nasza codzienność. Jednak w tym roku postanowiliśmy, że co by się nie działo, musimy wreszcie gdzieś pojechać. Jako że każdy z nas ma inne zainteresowania i lubi inny typ aktywności, to musiało być coś naprawdę wyjątkowego. W końcu wpadliśmy na pomysł wybrania się do wesołego miasteczka. Jednak nie mogło być to „zwyczajne” wesołe miasteczko, bo żadne z nas nie lubi oklepanych i mało ciekawych urządzeń, jakie często można znaleźć w tego rodzaju obiektach. Postanowiliśmy wybrać coś, co spełni oczekiwania każdej osoby z naszej ekipy – miejsce, w którym będziemy mogli pobawić się całą rodziną, mając nareszcie czas tylko dla siebie. Zdecydowaliśmy się na Rodzinny Park Rozrywki Energylandia – i to był najlepszy wybór, jakiego mogliśmy dokonać! Dlaczego warto wybrać się akurat do Energylandii? Dlaczego to idealne miejsce dla rodzin? Przeczytajcie sami!

Wszystko w jednym miejscu

Pierwszą rzeczą, jaka zaskoczyła nas po przyjeździe do Energylandii, to naprawdę ogromna ilość atrakcji. Cały park zajmuje niesamowicie rozległą przestrzeń – jest to aż 30 hektarów! Uwierzcie nam, tu naprawdę jest co robić. Co prawda my przyjechaliśmy tylko na jeden dzień, lecz jeśli tylko znów pojawi się taka możliwość, z całą pewnością wrócimy tu na dłużej. Już teraz możemy stwierdzić, że do Energylandii warto przyjechać co najmniej na dwa dni. Organizatorzy chyba dobrze zdają sobie z tego sprawę, dlatego możliwy jest zakup specjalnych biletów dwudniowych. Za taki bilet zapłacimy mniej niż za dwa bilety jednodniowe, dlatego tym bardziej się to opłaca. A co takiego robiliśmy w Energylandii?

Atrakcje Strefy Familijnej 

Gdy weszliśmy do Rodzinnego Parku Rozrywki Energylandia okazało się, że cała przestrzeń wesołego miasteczka podzielona jest na kilka stref tematycznych. My wybraliśmy Strefę Familijną, ponieważ najlepiej spełniła oczekiwania każdego z naszej wesołej gromadki. W Strefie Familijnej znajdują się atrakcje i zabawy, w których można uczestniczyć całą rodziną. Naszym zdaniem to kapitalne miejsce, aby wspólnie przeżyć coś niezwykłego, a jednocześnie doskonale się bawić. Strefa Familijna to w naszym przypadku strzał w dziesiątkę. Wchodząc tutaj, mieliśmy nadzieję na po prostu ciekawe spędzenie czasu – jednak to, co zobaczyliśmy, przeszło nasze najśmielsze oczekiwania! Z czystym sumieniem możemy polecić Energylandię tym wszystkim, którzy chcieliby spędzić wyjątkowy czas z rodziną. Naprawdę warto!

To może Cię zainteresować