Polecamy...

Energylandia – idealne miejsce na rodzinny weekend

15 września 2019

Każdy rodzic wie, że wymyślenie atrakcyjnych form spędzania czasu wspólnie z dziećmi jest tyleż samo ważne, co trudne. O ile maluchy z radością przywitają każdy plac zabaw, to w przypadku starszych dzieci wymagania rosną. Jeszcze trudniej jest, gdy między rodzeństwem jest większa różnica wieku i każdy ma już swoje zainteresowania, potrzeby i inne oczekiwania co do rozrywek. Co wtedy? Czy odpuścić zupełnie wspólne spędzanie czasu całą rodziną? Absolutnie nie! Nawet nastolatki, które demonstracyjnie prychają na wszelkie propozycje, w rzeczywistości bardzo potrzebują bycia z rodzicami i rodzeństwem. Ważne, by znaleźć taką formę rodzinnego spędzania czasu, która usatysfakcjonuje wszystkich.

Dobrym pomysłem może być weekendowy wypad do parku rozrywki. Energylandia w Zatorze to wręcz wymarzone miejsce do spędzania czasu całą rodziną. Dlaczego? Przede wszystkim posiada bogatą ofertę atrakcji przeznaczonych dla wszelkich grup wiekowych. Gdy maluszek jeździ na niewielkiej karuzeli z konikami w stylu wiedeńskim, nastoletnie rodzeństwo może szaleń na ogromnych rollercoasterach, nie odczuwając ani chwili nudy! W Energylandii coś dla siebie znajdzie każdy – od dwulatka do osób dorosłych. Dzięki temu nie musimy godzić się na kompromisy, które tak naprawdę nikogo nie zadowalają. Bardzo dużą zaletą jest też system biletowy w parku rozrywki. Kupując bilet, możemy korzystać z pełnej oferty, nie trzeba już za nic dopłacać. Warto do razu wykupić bilety na cały weekend – dwa dni to czas, który pozwoli naprawdę nacieszyć się licznymi atrakcjami. A taki rodzinny weekend na pewno będzie dla wszystkich niezapomnianym przeżyciem.

Czego można spodziewać się w Energylandii?

Cały park rozrywki podzielony jest na strefy o zróżnicowanej ofercie i grupie docelowej. Bajkolandia to strefa dla najmłodszych. Jest ona znakomitym wprowadzeniem w świat parków rozrywki. Karuzele, niewielkie kolejki górskie i możliwość wzniesienia się na nieduża wysokość dają maluchom ogromną radość. Wszystko jest tu kolorowe i bardzo estetyczne. Maluchy nie będą się wiec nudzić. Strefa familijna przewidziana jest jako miejsce rozrywki dla całej rodziny. Wysokości i prędkości są tu nieco większe niż w Bajkolandii, jednak nadal nie mamy do czynienia z niczym ekstremalnym. W tej części świetnie będą bawiły się dzieci w wieku szkolnym oraz dorośli, którzy nie przepadają za silnymi emocjami i nie są zainteresowani ekstremalnymi rollercoasterami.

Strefa ekstremalna przeznaczona jest dla dorosłych i starszych nastolatków, gwarantuje naprawdę mocne wrażenia. Zawrotne prędkości i ekstremalne przewyższenia to coś, co pokochają miłośnicy wysokiego poziomu adrenaliny. W sezonie letnim w Energylandii działa też strefa wodna z systemem odkrytych basenów, zjeżdżalniami, rzeką oraz leżakami do wypoczynku w otoczeniu palm na sztucznej wyspie. Także tu nie brak ekstremalnych rozrywek, dużym powodzeniem cieszy się na przykład zjeżdżalnia z zapadnią.

To może Cię zainteresować