Polecamy...

Wycieczka z maluchem, czyli gdzie warto wybrać się z dzieckiem

18 lipca 2019

Letnie miesiące sprzyjają wycieczkom w gronie najbliższych. To idealny czas, by wyjechać całą rodziną, zobaczyć nowe miejsca i przeżyć niezapomnianą przygodę. Mogłoby się wydawać, że obecność w domu małego dziecka zwykle komplikuje wszelkie plany wyjazdowe. Jednak nie jest to prawdą – wyjazd z małym dzieckiem wcale nie wymaga skomplikowanej logistyki i żmudnego szukania miejsca, w którym maluch może w bezpieczny sposób bawić się i odpoczywać. Jednym z ciekawszych pomysłów na wycieczkę z najmłodszych członkiem rodziny jest wyprawa do wesołego miasteczka. Oczywiście posiadanie małego dziecka wiąże się z koniecznością szczególnego zadbania o jego bezpieczeństwo. Z tego względu nie każde wesołe miasteczko będzie nadawało się dla maluchów. Istnieje jednak taki park rozrywki, w którym znajdziemy atrakcje stworzone specjalnie z myślą o najmłodszych. Takie miejsce znajduje się w jednym z najsłynniejszych wesołych miasteczek w Polsce. Czy już wiecie, co mamy na myśli? Zgadza się – to Energylandia! 

Idealne miejsce dla rodzin z małymi dziećmi

Rodzinny Park Rozrywki Energylandia to miejsce stworzone z myślą o całych rodzinach. Znajdziemy tu kilkadziesiąt różnorodnych atrakcji, które nadają się dla gości z różnych przedziałów wiekowych. Wszystkie atrakcje i urządzenia są podzielone na cztery grupy, zwane tu strefami tematycznymi. Oprócz Strefy Familijnej, Strefy Ekstremalnej i Strefy Water Park znajduje się tu także miejsce odpowiednie dla najmłodszych odwiedzających. Ta niezwykle barwna i sympatyczna strefa nosi nazwę Bajkolandia. W tym miejscu znajdują się atrakcje, z których w pełni bezpieczny sposób mogą korzystać nasze maluchy.

Jak wygląda Bajkolandia?

Bajkolandia to dosłownie miejsce jak z bajki. Już sama aranżacja tej części Energylandii sprawia, że można poczuć się tu magicznie. Stylistyka tego miejsca jest naprawdę fantastyczna: kolorowe dekoracje i misterne dopracowanie wszystkich szczegółów przenoszą odwiedzających w zaczarowany świat baśni i bajek. Wszystkie atrakcje, które znajdują się w tym miejscu, dostosowane są do możliwości najmłodszych gości. Dzieciaki mogą między innymi przejechać się kultową karuzelą wiedeńską czy dziecięcym rollercoasterem ENERGUŚ. Są tu także zjeżdżalnie, kolejki i cała masa innych atrakcji. Dzieci mogą spotkać tu postacie z ulubionych bajek czy filmów. Nad bezpieczeństwem odwiedzających czuwa wykwalifikowany personel. 

Cichy Kącik Mamy i Dziecka

Na terenie Bajkolandii znajduje się także specjalne miejsce przeznaczone dla mam z dziećmi. To miejsce jest odpowiednio oddzielone od reszty atrakcji, dzięki czemu można tu spokojnie odpocząć i zrelaksować się przed dalszą zabawą. Znajdują się tu także przewijaki i miejsce zabaw dla maluchów. 

 

To może Cię zainteresować