Polecamy...

Strefa Show Energylandia

11 sierpnia 2019

Wycieczka do parku rozrywki to doskonała okazja do spędzenia czasu z rodziną i przyjaciółmi. W Polsce mamy do wyboru kilkadziesiąt różnych propozycji, wśród których znajdziemy zarówno mniejsze, jak i te robiące wrażenie samą swoją wielkością. Ogromne rollercoastery, gigantyczne karuzele, zapierające dech w piersiach wieże swobodnego spadku, miejsca zabaw dla dzieci – to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na nas w tego rodzaju obiektach. Oprócz tego w niektórych parkach funkcjonują także specjalnie wydzielone miejsca, w których odbywają się różnego rodzaju widowiska, pokazy i przedstawienia. Dzięki nim możemy przenieść się w zupełnie inną rzeczywistość. A jeśli mowa o widowiskach, naszym zdaniem nie ma lepszego miejsca niż Energylandia. Dlaczego? Przeczytajcie sami.

Dlaczego akurat Energylandia?

Energylandia jest największym parkiem rozrywki w Polsce. Co roku odwiedzają ją miliony gości z kraju i zagranicy. Miejsce słynie przede wszystkim z ogromnej różnorodności atrakcji. Cały obiekt podzielony jest na cztery części, w których znajdują się atrakcje odpowiednie dla różnych kategorii wiekowych i o różnym stopniu intensywności. Poza tym w Energylandii znajduje się osobna strefa Show, w której odbywają się pokazy i widowiska. Oprócz tego na terenie parku znajdziemy rewelacyjną strefę gastronomiczną, w której możemy zjeść pyszny obiad, napić się świeżej kawy czy zjeść coś słodkiego. Co ważne, nielimitowany dostęp do wszystkich atrakcji mamy w cenie jednego biletu.

Strefa Show Energylandia

Strefa Show to miejsce, w którym możemy uczestniczyć w różnorodnych przedstawieniach i widowiskach. Większość pokazów odbywa się pod dachem, dlatego to idealna alternatywa w razie załamania pogody. Jednak warto tu zajrzeć nie tylko podczas deszczu. Co czeka na nas w strefie Show Energylandia? Przedstawiamy kilka najciekawszych atrakcji.

Teatr Egipt

Teatr Egipt to miejsce, w którym organizowane są różnorodne pokazy muzyczne i taneczne. Wszystkie widowiska są dopięte na ostatni guzik, a ich wykonywaniem zajmują się utalentowani artyści. To miejsce powinni odwiedzić zwłaszcza miłośnicy widowisk muzycznych, musicalowych i tanecznych. To świetna propozycja zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.

Las Vegas Illusion Show

Tym razem mamy dla was coś magicznego. I to dosłownie, ponieważ w Las Vegas Illusion Show będziecie mieli okazję wziąć udział w niezwykłym przedstawieniu z pogranicza magii i iluzji. Pokazy odbywają się w Sali Widowiskowej Colloseo i codziennie przyciągają tłumy odwiedzających. Naprawdę warto się skusić.

Pyramid Cinema 7D

Byliście kiedyś w kinie 3D? Pamiętacie, jakie emocje towarzyszyły wam w trakcie pokazu? Teraz mamy dla was coś jeszcze lepszego. Zapewniamy, że przeżyć z kina 7D nie można porównać z niczym innym! Pyramid Cinema 7D łączy w sobie efekty obrazu trójwymiarowego z niezwykłymi efektami dźwiękowymi oraz z dodatkowymi efektami, w które wyposażone są fotele i sama sala kinowa. Na uwagę zasługuje także aranżacja sali i budynku, w której się ona znajduje. Budynek ma kształt ogromnej piramidy, której wnętrze jest urządzone w stylu starożytnego Egiptu. Już samo wejście do Pyramid Cinema 7D robi niesamowite wrażenie – a co dopiero wzięcie udziału w pokazie!

To może Cię zainteresować