Polecamy...

Energylandia dla każdego

14 lipca 2019

Rodzinny Park Rozrywki Energylandia należy do najbardziej znanych wesołych miasteczek w Europie. To niezwykłe miejsce kusi różnorodnością atrakcji, doskonałym skomunikowaniem i przystępnymi cenami. Energylandia słynie z największej w Polsce różnorodności atrakcji zgromadzonych w jednym miejscu. Tego obiektu nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. W ostatnich latach Energylandia bije prawdziwe rekordy popularności. Organizatorzy zadbali o to, by przygotowane atrakcje spełniały oczekiwania wszystkich gości. Dzięki temu w Rodzinnym Parku Rozrywki Energylandia na każdego czeka doskonała zabawa. Na jakie atrakcje można liczyć w Energylandii?

Fantastyczna rozrywka dla całej rodziny

Energylandia to miejsce stworzone z myślą o gościach z różnych grup wiekowych. Według nas wspólna wycieczka do Energylandii to doskonała propozycja wyjazdu dla całej rodziny. Specjalnie z myślą o gościach podróżujących z najbliższymi organizatorzy utworzyli część parku zwaną Strefą Familijną, gdzie znajdują się urządzenia i atrakcje, z których można korzystać wspólnie. W tej części wesołego miasteczka każdy znajdzie coś dla siebie: niezależnie od wieku czy zainteresowań. Wspaniała zabawa w gronie najbliższych gwarantowana!

Bezpieczna zabawa dla najmłodszych

W Rodzinnym Parku Rozrywki Energylandia nie zapomniano o najmłodszych uczestnikach. Z myślą o dzieciach powstała kolorowa Bajkolandia, gdzie maluchy mogą wejść w świat ulubionych bajek czy filmów. Wszystkie atrakcje, które znajdują się w tym miejscu, są w stu procentach bezpieczne i nadają się nawet dla bardzo małych dzieci, dlatego nie musimy obawiać się o bezpieczeństwo naszych podopiecznych. Znajdziemy tu między innymi kultowe karuzele wiedeńskie czy uwielbiane przez dzieci autka-zderzaki. Maluchy będą zachwycone!

Lubisz mocne wrażenia? A co powiesz na to? 

Energylandia słynie również z niesamowitych atrakcji, które spowodują szybsze bicie serca. Znajdująca się tu specjalna Strefa Ekstremalna została przygotowana z myślą o gościach pragnących zaznać prawdziwego zastrzyku adrenaliny. Na tym terenie znajdują się urządzenia gwarantujące najmocniejsze i najbardziej ekstremalne doznania. To właśnie tu znajdziecie najsłynniejszy w Polsce mega coaster HYPERION i całą masę innych atrakcji.

Chwila relaksu

Po intensywnej zabawie przydałaby się chwila relaksu. Na szczęście Eneryglandia zapewnia również i to! Aby odpocząć w prawdziwie sielskiej atmosferze, koniecznie odwiedźcie strefę Energylandii znaną jako Water Park. To specjalnie wydzielona strefa zabawy i odpoczynku, gdzie znajduje się najciekawiej zorganizowany zewnętrzny park wodny w Polsce. Czeka na was plaża z prawdziwym piaskiem, wygodne leżaczki, a także mnóstwo niesamowitych wodnych atrakcji. 

 

To może Cię zainteresować