Polecamy...

Pomysł na prezent urodzinowy - zabawa w Energylandii!

28 maja 2020

Raz w roku nadchodzi bardzo szczególny i wyjątkowy dzień dla każdego z nas, niezależnie od wieku - urodziny. W tym jednym dniu pragniemy bawić się najlepiej i odpoczywać, gdyż chcemy celebrować dzień naszych urodzin należycie. Doskonałym miejscem do spędzenia urodzin jest park rozrywki, gdzie zarówno mali i duzi będą bawić się rewelacyjnie.

Jednym z najpopularniejszych przybytków rozrywki w naszym kraju jest Rodzinny Park Rozrywki Energylandia, położona w niewielkiej miejscowości o nazwie Zator na pograniczu województw małopolskiego i śląskiego. To największy park tego typu w kraju, zajmuje aż 26 hektarów powierzchni i składa się z pięciu stref tematycznych, oferując naprawdę bogaty wybór atrakcji. To doskonałe miejsce na spędzenie urodzin, tym lepiej, jeśli mamy urodziny w ciepłym miesiącu. Wtedy oferta jest bogatsza, dzięki czynnemu Waterparkowi.

Solenizanci dodatkowo zyskują w dniu swojego święta, gdyż wejściówkę mogą nabyć za symboliczną złotówkę. Bilet wstępu uprawnia do korzystania ze wszystkich atrakcji na terenie parku, choć za niektóre należy dopłacić - wśród nielicznych, dodatkowo płatnych znajdują się automaty monetowe, sklepik z pamiątkami czy strefa gastronomiczna. Na solenizantów czekają atrakcje pięciu stref tematycznych - Bajkolandii, Strefy Ekstremalnej, Strefy Familijnej, Show i w okresie letnim Waterparku. Każda strefa to inny rodzaj rozrywki, dostosowany do potrzeb przedstawicieli różnorodnych grup wiekowych i o odmiennych upodobaniach. Możemy opychać się wyjątkowymi smakołykami z szerokiej oferty gastronomicznej w parku, a także skosztować wyjątkowych przysmaków w wioskach tematycznych - szwajcarskiej i wikingów. Najedzeni na maksa możemy szaleć do woli na kolejkach o różnym stopniu zaawansowania. Zabawy wodne pomogą nam w trawieniu i dbaniu o piękną sylwetkę. Wiele radości i krzyku przyniesie ze sobą strefa Ekstremalna, gdzie od patrzenia na wysokie i pędzące maszyny włos się jeży na głowie. Beztrosko poczujemy się na arenach z samochodzikami czy karuzelach. Odetchniemy, czując przyjemną bryzę na spływie łódką. Zrelaksujemy się w planetarium czy wyjątkowym kinie 7D. Dodatkowo, możemy być świadkami niesamowitych pokazów i przedstawień w strefie Show. Tutaj poczujemy odrobinę magii w trakcie pokazów iluzjonistycznych oraz damy się porwać w wir emocji przy występach tanecznych, wokalnych czy w czasie niewiarygodnych akrobacji i występów kaskaderskich. Wiele z pokazów obejmuje wyczyny motoryzacyjne, ale także będziemy mogli uśmiać się na standach komików czy dobrze bawić na sztukach tematycznych.

Wypad do Energylandii to doskonały pomysł na prezent urodzinowy w formie niespodzianki, a także na zaplanowany przez samego solenizanta dzień rozrywek. Na pewno każdy celebrujący swoje urodziny gość parku będzie bawił się przednio i z chęcią wróci w to wyjątkowe, magiczne miejsce nie raz.

To może Cię zainteresować