Polecamy...

Niezwykła Bajkolandia dla najmłodszych

12 lipca 2020

Rodzinny Park Rozrywki Energylandia to miejsce idealne dla rodzin z dziećmi, zarówno małymi i starszymi. Park rozrywki obfituje w całą masę różnorodnych atrakcji, dzięki czemu łatwo dobrać ofertę odpowiednie dostosowaną do wieku czy oczekiwań. Park znajduje się na pograniczu województwa małopolskiego i śląskiego w miejscowości Zator. Czynny jest w sezonie letnim codziennie od godziny 10 do 20, a w wiosennym i jesiennym od 10 do 18. Godziny otwarcia i dostępne atrakcje czy opcje biletowe można sprawdzić na stronie internetowej Energylandii. Park podzielony jest na kilka stref tematycznych, które posegregowane zostały pod względem wieku. Na najmłodszych odbiorców czeka pełne kolorów strefa Bajkolandia.

Kilka słów o bajecznej strefie

W Bajkolandii – przeznaczonej dla najmłodszych poszukiwaczy przygód oraz ich rodziców – znajdziemy całe mnóstwo kolorów, radości i śmiechu. Spotkamy tutaj wesołe i przyjacielskie maskotki parku. Pociechy będą mogły bawić się spokojnie i bezpiecznie, gdyż wszystkie atrakcje strefy zostały odpowiednio zabezpieczone i dostosowane do użytku przez najmłodszych. Oczywiście, atrakcje są najczęściej przygotowane tak, by także rodzice mogli brać udział w zabawie z dziećmi. Energylandia dba o magiczne i przyjemne wspomnienia z zabawy.

Moc atrakcji

Wiele ciekawych i niepowtarzalnych zabaw czeka na dzieci w Bajkolandii. Funny Cars to karuzela o pastelowych kolorach, gdzie siedzenia mają imitować auta. Na tej atrakcji najmłodsi będą mieli usiąść za kółkiem po raz pierwszy w życiu i poczuć się przez chwilę, jak prawdziwi kierowcy. Z kolei na marzących o jeździe w stylu słynnego McQueena czeka Circus Drift, gdzie dzieci wczują się w pozycję kierowcy rajdowego w błyszczącym, sportowym aucie. Karuzele cieszą się uznaniem rodziców i dzieci, zapewniając frajdę przez wiele przejazdów. Zakochanych w podniebnych przestworzach i lataniu zapraszmy na karuzelę Acrobatic Show, na której przyszli zawodowi piloci będą mogli poszybować wysoko i beztrosko, jak ptaki. Oczywiście, wysokość jest odpowiednia dla dzieci, a wygląd wagoników stylizowany na miniaturowe samolociki. Z kolei Happy Loops zapewni więcej wrażeń, gdyż przejażdżka może odbywać się z rodzicami w kolorowych wagonikach, które nie tylko kręcą się po okręgu, ale także obracają się wokół własnej osi i przyspieszają. Taka jazda będzie szybsza i bardziej żywiołowa, ale wciąż w wersji dla najmłodszych. Inną opcją, bardziej w tradycyjnym stylu będą karuzele Sissi, Crazy Coaster, Super Pompa czy Crazy Clown. Wykonane w pięknym stylu, budzącym pozytywne skojarzenia zapewnią wiele zabawy i śmiechu. Na wysokości poszybujemy magicznym Crazy Busem lub na pokładzie Podniebnych Statków, przy czym z obu atrakcji będziemy mogli podziwiać ładny widok na Bajkolandię. Wagoniki Podniebnych Statków są stylizowane na pirackie okręty, a bus jest w stylu wesołego, szkolnego autobusu z kreskówek. Dla odrobiny adrenaliny i zużycia energii jednocześnie przeniesiemy się na tor WRC AUTO Zderzaki, gdzie mali poszukiwacze przygód będą mogli raz jeszcze usiąść za kółkiem auta i popędzić w świat. Tutaj będą mieli więcej swobody, gdyż auta mogą cofać, skręcać i jechać prosto, jak normalne samochody. Jednak należy być czujnym, ponieważ mogą też zderzać się z innymi!

W Bajkolandii na dzieci czeka cała masa atrakcji i zabawy, a wszystko w otoczeniu wesołej muzyki, radosnych kolorów i przyjacielskiej atmosferze. To także doskonała okazja na zbudowanie wspólnych wspomnień z dziećmi.

To może Cię zainteresować