Polecamy...

Najgorętsze imprezy tego lata

28 czerwca 2019

Lato to wymarzony czas na świetną zabawę w gronie przyjaciół. W tym roku w Polsce planowane jest mnóstwo ciekawych imprez, na których po prostu nie może was zabraknąć. Jeśli jeszcze nie wiecie, na których wydarzeniach warto się pojawić, koniecznie przeczytajcie poniższy artykuł. 

Idealna impreza plażowa na lato

Aby spędzić niezapomnianą imprezę na plaży, wcale nie musimy jechać na drugi koniec świata. Niesamowity klimat i jedyna w swoim rodzaju gorąca atmosfera w rytmie najlepszej muzyki czekają na was w Energylandii! Czy wiecie, że w skład tego niezwykłego parku rozrywki wchodzi najnowocześniejszy zewnętrzny park wodny w Polsce? Tylko tej nocy wszystkie atrakcje strefy Water Park są czynne aż do północy. Fantastyczna impreza na prawdziwej plaży i nielimitowany dostęp do wszystkich urządzeń, a po zmroku niezwykłe iluminacje i pokazy świetlne. Do wyboru aż dwa terminy: 20 lipca oraz 15 sierpnia. 

Najlepszy polski hip-hop w wakacyjnym wydaniu
Wszystkim fanom dobrego polskiego hip-hopu gorąco rekomendujemy wyjątkowe wydarzenie muzyczne. W dniach 26-27 lipca odbędzie się dwudniowy festiwal, na którym usłyszycie największe gwiazdy polskiej sceny hip-hop. To niezwykłe wydarzenie odbędzie się w wyjątkowym miejscu, bo na scenie Energylandii. W sprzedaży zarówno bilety jednodniowe, jak i bilety na obydwa dni wydarzenia. Usłyszycie między innymi takie gwiazdy, jak O.S.T.R., GRUBSON, OTSOCHODZI, BIAŁAS, RETO i DONGURALESKO. Brzmi dobrze? Jasne, że tak. Koniecznie poinformujcie znajomych. 

Noc z klasyką, czyli ikony polskiej muzyki 

Mamy też do zaproponowania coś, co docenią fani prawdziwej klasyki polskiej sceny muzycznej. Giganci Sceny Festival, na który w dniach 9-10 sierpnia zaprasza was Energylandia, to prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników kultowych artystów polskiej sceny. W czasie dwudniowego festiwalu będziecie mieli okazję usłyszeć na żywo takie sławy, jak Maciej Maleńczuk, Lady Pank, Małgorzata Ostrowska, Maryla Rodowicz, IRA, Alphaville, Bajm i Krzysztof Krawczyk. Bilety kupicie na stronie Energylandii lub bezpośrednio na miejscu w dniu wydarzenia.

Najgorętszy festiwal taneczny sezonu 2019

Na koniec coś dla fanów zabawy przy prawdziwie gorących rytmach. Prawdziwa eksplozja najlepszej muzyki tanecznej w niepowtarzalnym klimacie i niezwykłej aranżacji jednej z najnowocześniejszych stref festiwalowych w Polsce. Cała masa pozytywnej energii i świetna zabawa dla całej waszej ekipy gwarantowane! Na tę fantastyczną imprezę zapraszają was organizatorzy najlepszych imprez w kraju, czyli Energylandia! Start EDM EnergyLand Dance Music Festiwal odbędzie się 24 sierpnia o godzinie 18:00. Cała impreza potrwa aż do 1:00 w nocy. Zbierzcie znajomych i już dziś zarezerwujcie bilety.

 

To może Cię zainteresować