Polecamy...

Park rozrywki na niepogodę? Tylko Energylandia!

9 sierpnia 2019

Pogoda jest zawsze – taką regułkę znamy jeszcze ze szkoły. Jednak nie zawsze mamy ochotę spędzać czas na zewnątrz, zwłaszcza wtedy, gdy warunki atmosferyczne nie są zbyt komfortowe. Zachmurzenie i opady deszczu nie zachęcają do opuszczania mieszkania. Brzydka pogoda nie oznacza jednak konieczności bezproduktywnego nudzenia się w domu. Nawet takie dni można wykorzystać w ciekawy sposób – a jednym z najlepszych pomysłów będzie na przykład wizyta w parku rozrywki.

Czy warto jechać do parku rozrywki w niepogodę?

Większość z nas planuje zapewne wycieczkę do parku rozrywki na ciepły i słoneczny dzień. Jednak niektóre rzeczy są zupełnie niezależne od nas. Cóż z tego, że zaplanujemy wyjazd na dzień z korzystną prognozą, skoro warunki pogodowe w każdej chwili mogą się zmienić? W takiej sytuacji możemy albo zrezygnować… Albo iść za ciosem i po prostu zebrać się do wyjazdu. Naszym zdaniem zdecydowanie lepiej wybrać opcję numer dwa!

Park rozrywki na niepogodę – czy to ma sens?

Wbrew pozorom, wyprawa do parku rozrywki w deszczowy i pochmurny dzień ma ewidentne plusy. Przede wszystkim pamiętajmy, że na takie wyjazdy decyduje się raczej mniejsza ilość osób niż przy ładnej pogodzie. Dzięki temu unikniemy tłumów, a czas spędzony w parku rozrywki będzie okazją nie tylko do wspaniałej zabawy, lecz również do odpoczynku. Przy pełnym obłożeniu parku rozrywki możemy mieć czasami trudność w dostaniu się do interesujących nas atrakcji – taki problem nie pojawi się natomiast wtedy, kiedy odwiedzających będzie po prostu mniej. Oczywiście w przypadku niesprzyjających warunków pogodowych nie wszystkie atrakcje będą czynne, jednak z pewnością znajdziemy dla siebie jakąś ciekawą alternatywę. Aby mieć pewność, że w razie niepogody rzeczywiście będziemy mieli co robić, warto wybrać taki park rozrywki, który zapewnia odwiedzającym atrakcje odpowiednie również w mniej sprzyjających warunkach atmosferycznych. Naszym zdaniem nie ma pod tym względem lepszego wyboru niż Energylandia.

Dlaczego akurat Energylandia?

Rodzinny Park Rozrywki Energylandia oferuje ogromny wybór atrakcji dla wszystkich grup wiekowych. Na fantastyczną zabawę mogą liczyć zarówno dzieci, jak i nieco starsi. Cały obszar parku podzielony jest na cztery strefy, w których znajdują się atrakcje o różnym stopniu intensywności, dostosowane do gości w różnym wieku. Oprócz atrakcji znajdujących się pod gołym niebem organizatorzy zapewniają również możliwość uczestniczenia w fantastycznych pokazach i widowiskach. Ich wybór jest tak ogromny, że spokojnie możemy spędzić tu cały dzień. Strefa Show, czyli specjalnie wydzielone miejsce, w którym odbywają się takie pokazy, to komfortowa przestrzeń, w której możemy skryć się w czasie niepogody. Wszystkie widowiska organizowane na terenie Energylandii możemy zobaczyć w ramach jednego biletu wstępu do parku. Bardzo atrakcyjną opcję stanowią także widowiska tematyczne, w których trakcie możemy przenieść się do zupełnie innego świata. W tym sezonie możemy wziąć udział między innymi w pokazach Happy Circus, Las Vegas Illusion Show, Energylandia Extreme Show, Fire Show, Western Show, Pirate Adventure, Pyramid Cinema 7D i wielu, wielu innych. Co ważne, Park Rozrywki Energylandia jest miejscem przyjaznym osobom niepełnosprawnym. Dla takich odwiedzających przysługują specjalne ulgi biletowe.

To może Cię zainteresować