Polecamy...

Widowiska i przedstawienia w Energylandii

18 kwietnia 2019

 

Energylandia w Zatorze to największy park rozrywki rodzinnej w naszym kraju. Park zajmuje powierzchnię 26 hektarów, a jego liczne atrakcje podzielone zostały na strefy tematyczne. Łącznie jest pięć stref, a każda z nich odpowiada potrzebom klientom z innej grupy wiekowej. Atrakcje w każdej ze stref różnią się poziomem zaawansowania. Doskonale będzie się tutaj bawił samotny poszukiwacz przygód, rodzina z dziećmi, paczka przyjaciół czy zakochana para. W Energylandii każdy znajdzie atrakcje odpowiednie dla siebie, gdyż oferta parku jest naprawdę bogata. 

Strefy

Bajkolandia - strefa dla najmłodszych użytkowników parku. Wystrój utrzymany jest w jasnych kolorach, dekoracje są barwne i wesołe, pełno tu radosnych i przyjacielskich postaci. Atrakcje nie osiągają dużych wysokości i prędkości, a część jest przystosowana dla dzieci i rodziców.
Strefa Ekstremalna - miejsce dla miłośników grozy i adrenaliny. Tutaj poczujemy prawdziwy pęd, a wysokości przyprawią nas o gęsią skórkę. To zdecydowanie nie miejsce dla ludzi o słabych nerwach. 
Strefa Familijna - atrakcje dla całej rodziny. Duży wybór różnorodnych konstrukcji i usług, które sprawdzą się zarówno dla rodzin z i bez dzieci. 
Waterpark - wodna strefa Energylandii, zajmujące 1 800 metrów kwadratowych powierzchni basenowej. Tutaj czekają podgrzewane baseny, plaża, leżaki i zjeżdżalnie o różnych poziomach zaawansowania.

Show robi różnicę

W Energylandii znajdziemy jednak jeszcze jedną strefę dodatkową - Show. To wyjątkowe miejsce, wręcz magiczne. Możemy cieszyć się niesamowitymi przedstawieniami nawet przy niedopisującej pogodzie. Strefa Show to przede wszystkim duża kryta arena z aulą dla widzów. W deszczowe dni (i nie tylko) to doskonałe miejsce do spędzenia czasu. W tej strefie możemy obejrzeć popisy kaskaderskie, akrobatyczne czy taneczne. Program motoryzacyjny nas zaskoczy, a występy magików oczarują. Będziemy śmiać się do rozpuku w trakcie występów komików. W strefie znajduje się także kino, teatr i planetarium. 
Przedstawienia dla najmłodszych
Dzieci w Energylandii spotkają wesołe maskotki parku - Sissi, Energusia, Leosia oraz Bartusia. Urocze lew, żółwik, królik i smok chętnie zabawią dzieci w trakcie pobytu wesołymi historyjkami i przedstawieniami na scenie. O wysoki poziom zadowolenia postarają się także klauni z lokalnego cyrku Happy Circus. 
Pokazy tematyczne
W parku w strefie Show odbywają się także przedstawienia tematyczne. Są one odpowiednie dla całej rodziny. Występom aktorów w pięknych, dopracowanych kostiumach towarzyszy wesoła atmosfera i muzyka. Możemy udać się w daleką podróż na pirackim statku. Załoga w rytm szanty opowie nam niezwykłe historie. Kolejnym razem przeniesiemy się na Dziki Zachód. Gorące słońce, piaszczysty step i kolczaste kaktusy otoczą nas na dzikiej prerii, gdy banda kowbojów snuć będzie fascynującą opowieść rodem z westernu.
W Energylandii nikt nie będzie się nudził. Wybór atrakcji jest szeroki, a dodatkowo jeszcze możemy spędzić cały dzień w strefie Show, gdzie przeniesiemy się w zupełnie inny świat. Tutaj łączy się funkcja rozrywkowa i edukacyjna, a magia aż iskrzy w powietrzu. Aktorzy dadzą z siebie wszystko, by oczarować widzów i pomóc oderwać się na chwilę od rzeczywistości. W Energylandii nie tylko przedstawienia są na najwyższym poziomie, ale także obsługa. W końcu to miejsce, w którym dobra i bezpieczna zabawa to cel nadrzędny. 

 

To może Cię zainteresować