Polecamy...

Jesienna Energylandia - jak przekonać znajomych do wspólnego wyjazdu?

28 października 2019

Jesień to na ogół czas, w którym skupiamy się na zawodowych lub szkolnych obowiązkach, a czas letniego szaleństwa i wakacyjnych wyjazdów pozostaje już jedynie wspomnieniem. Warto przełamać tą rutynę! Październik czy Listopad to również miesiące, w których dużo się dzieje i możemy ponownie naładować nasze życiowe baterie. Idealnym miejscem, aby to zrobić, będzie Park Rozrywki Energylandia gdzie warto wybrać się wspólnie z całą rodziną i przyjaciółmi. Zobaczmy jakie nowości czekają nas tam w najbliższym czasie.

Zalety jesiennego wyjazdu

Wycieczka do Energylandii jesienią ma wiele zalet, które warto wykorzystać, aby przekonać do tego pomysłu kogoś, kto jeszcze nie odwiedził tego wyjątkowego miejsca. Po pierwsze jesienią mamy szansę uniknąć większych tłumów i kolejek, które z o wiele większym prawdopodobieństwem moglibyśmy spotkać w sezonie letnim. Nie oznacza to oczywiście, że do największych atrakcji nie będziemy musieli w ogóle czekać, ale bez wątpienia możemy liczyć na dodatkowy czas do naszej dyspozycji. Będziemy mogli dzięki temu na przykład zaliczyć dodatkową atrakcję lub odwiedzić punkt gastronomiczny, który mieliśmy na oku. Zyskamy większy komfort zwiedzania Parku.

Dyniowe królestwo w Energylandii

Odwiedzający mogą liczyć w okresie jesiennym również na dodatkowe atrakcje natury estetycznej. Cały Park jest w tym czasie udekorowany tysiącami dyń oraz wieloma tematycznymi ozdobami, które pozwolą jeszcze przyjemniej spędzić czas i cieszyć się jesienną beztroską. Również animatorzy i pracownicy dbający o zadowolenie gości mają w tym czasie wyjątkowe stroje nawiązujące do pięknych okoliczności przyrody.

Halloween time

Jest to również doskonały okres dla wszystkich miłośników horrorów i mrożących krew w żyłach opowieści. W Energylandii od 16 do 27 października ma miejsce specjalny festiwal Halloween Time, podczas którego nie zabraknie nowości nie z tego świata, które dostarczą nam solidnej dawki emocji. Wśród nich szczególnie warto odwiedzić trzy nowe domy strachów Mostrer House, Obsesive House oraz Psychoterria. Każdy z nich kryje swoją własną unikalną historię i niezwykłe postacie rodem z najczarniejszych snów. Śmiałkowie, którzy zdecydują się odwiedzić te miejsca, spotkają w nich także żywych (jeszcze?) bohaterów. Strasznie dobra zabawa gwarantowana.

Jedyna taka noc

Szczególną datą podczas festiwalu jest 26 października. Będziemy mieli wówczas okazję wziąć udział w Halloween Night - wyjątkowym święcie upiornych bohaterów. Z tej okazji czekają nas także wyjątkowe promocje cenowe. Osoby, posiadające w tym dniu tematyczny strój nawiązujący do stylistyki Halloween mogą liczyć na aż 50% tańszy bilet wstępu. Oznacza to, że za jednodniowy bilet normalny dla osoby powyżej 140 cm wzrostu zapłacimy jedynie 64 zł. Natomiast jednodniowy bilet ulgowy będzie kosztował 39 zł. To wyjątkowa okazja, która może nie powtórzyć się, aż do przyszłorocznej edycji festiwalu.

To może Cię zainteresować