Polecamy...

Lubicie ekstremalną zabawę? Jedźcie do Energylandii!

24 lipca 2019

W Polsce jest wiele wesołych miasteczek i parków rozrywki. Jedne cieszą się większym powodzeniem, do innych nawet nie warto zaglądać. Oczekiwania gości przyjeżdżających do takich miejsc są różne. Niektórzy chcą po prostu miło spędzić czas z rodziną, innym zależy na bezpiecznym miejscu zabaw dla dzieci, jeszcze inni chcą po prostu oderwać się od codziennej rutyny i spróbować czegoś nowego. Jest jednak grupa osób, której nie wystarczają takie aktywności, ponieważ pragną one przeżyć coś naprawdę niezapomnianego. Takie osoby liczą na solidny zastrzyk adrenaliny, dlatego wybierają najbardziej ekstremalne atrakcje. Czy w Polsce znajdziemy jakiś park rozrywki, w którym można liczyć na spełnienie oczekiwań każdej z tych grup? Oczywiście, że tak. Tak różnorodny zakres tematyczny i mnóstwo najróżniejszych atrakcji znajdziemy w Rodzinnym Parku Rozrywki Energylandia. Lubisz mocne przeżycia i chciałbyś poczuć solidną dawkę adrenaliny? Chcesz uniknąć rozczarowania i pojechać w miejsce, w którym znajdziesz naprawdę wyjątkowe atrakcje? Koniecznie wybierz się do Energylandii.

Adrenalina i niezapomniane emocje

Organizatorzy zadbali o to, by w Energylandii znalazły się atrakcje spełniające oczekiwania wszystkich odwiedzających. Z tego względu cały obszar parku podzielono na cztery części: Strefę Familijną, Bajkolandię, Strefę Water Park oraz Strefę Ekstremalną. Ostatnia z nich to miejsce stworzone z myślą o fanach najbardziej intensywnych atrakcji. W tej części parku znajdziemy ulubione atrakcje wszystkich miłośników intensywnych emocji. Urządzenia, które tu znajdziemy, są nie tylko ogromne i robią wrażenie samym wyglądem, lecz także niezwykle szybkie i gwarantują naprawdę niezapomniane przeżycia. Tylko tutaj mamy okazję wzbić się wysoko w powietrze, przejechać się największym i najszybszym rollercoasterem w Europie oraz doznać niezwykłego uczucia nieważkości. Jedno jest pewne – Strefa Ekstremalna to miejsce dla najodważniejszych. 

Jakie atrakcje czekają w Strefie Ekstremalnej

Niewątpliwie najsłynniejszą atrakcją Energylandii jest ogromny mega coaster HYPERION. Ta gigantyczna maszyna znajduje się właśnie na terenie Strefy Ekstremalnej. To najwyższa i najszybsza kolejka górska w Polsce. Oprócz tego możemy spróbować swoich sił na odwróconym rollercoasterze MAYAN oraz równie znanym wodnym rollercoasterze SPEED. Ale to nie wszystko! W tej części parku możemy także doświadczyć naprawdę niezwykłych doznań dzięki czterdziestometrowej wieży swobodnego spadku TSUNAMI DROPPER, na własnej skórze poczuć dodatnie i ujemne przeciążenia gigantycznym wahadle AZTEC SWING, czy sprawdzić swoje możliwości na obracającej się wokół własnej osi podłużnej ławie APOCALYPTO. Wszystkie urządzenia gwarantują największe emocje!

 

To może Cię zainteresować