Polecamy...

Widowiska i przedstawienia dla całej rodziny - czyli atrakcje na niepogodę!

9 lipca 2020

Energylandia to największy park rozrywki w naszym kraju, który położony jest pomiędzy województwem małopolskim i śląskim w miejscowości Zator. W sezonie letnim park czynny jest od godziny 10 do 20, natomiast w chłodniejsze miesiące godziny otwarcia obowiązują od 10 do 18. Energylandia oferuje aż cztery strefy tematyczne, szeroki wachlarz usług oraz bogatą ofertę atrakcji dla przedstawicieli wszystkich grup wiekowych.

Strefy podzielone są ze względu na wiek użytkowników oraz zaawansowanie atrakcji. Na dzieci czeka Bajkolandia – bezpieczna przystań dla zabawy w otoczeniu przyjaznych kolorów i aranżacji, dla całej rodziny odpowiednia będzie strefa Familijna – szeroki wybór różnorodnych atrakcji dla dużych i małych, zaś dla miłośników ekstremalnych zabaw stworzono strefę Ekstremalną – hardcorowe wysokości i prędkości atrakcji zapewnią dużą dawkę adrenaliny nawet zaprawionym fanom mocnych wrażeń; na końcu do wyboru mamy jeszcze Waterpark – strefa wodna Energylandii, w której nie brak zjeżdżalni wodnych oraz basenów różnego typu. Dodatkowym obszarem jest strefa Show – miejsce pokazów i występów, na której w niniejszym artykule się skupimy.

Show robi różnicę

Sama nazwa wskazuje, że strefa Show przeznaczona jest na przedstawienia oraz występy specjalne. To doskonała alternatywa dla pozostałych, dostępnych w parku rozrywek, szczególnie przy złej lub deszczowej pogodzie. Strefa Show znajduje się, bowiem pod dachem i zapewnia komfort dla uczestników nawet w deszczowe dni. W tym miejscu nie da się nudzić, biorąc pod uwagę, że każdy występ jest unikalny. W każdym sezonie pojawia się też nowy pokaz umiejętności. W tej strefie mają miejsce różnego rodzaju przedstawienia – popisy kaskaderskie z użyciem nowoczesnych maszyn i samochodów czy motorów, musicale, występy iluzjonistyczne lub taneczne, stand up’y, pokazy sztuczek magicznych. Jednak to nie koniec atrakcji Show, bowiem do dyspozycji gości jest tutaj także profesjonalne kino oraz arena i teatr. Tutaj łączy się tradycja z nowoczesnością, a sztuka i kultura idą ramię w ramię. Zarówno dzieci, jak i dorośli świetnie będą się bawić w strefie Show.

Atrakcje dla małych milusińskich

Najmłodsi odkrywcy parku mogą cieszyć się czasem spędzonym w towarzystwie uroczych i przyjacielskich maskotek parku – Sissi, Energusia, Leosia oraz Bartusia. Pluszowa rodzina Energylandii – dzielny lew, pocieszny żółwik, uroczy króliczek oraz sympatyczny smok - chętnie zabawia małych milusińskich i dba o ich zadowolenie. Na dzieci czekają pełne ciepła, radości i śmiechu historie. Dzieci mogą obejrzeć tutaj wiele przedstawień z udziałem maskotek lub aktorów w pięknych kostiumach. Salwy śmiechu wywoła Happy Circus, z którego klauni zabawią publikę swoimi komicznymi reakcjami, psikusami i niezdarnością.

Pokazy tematyczne

W strefie Show dostępne są także furtki do zupełnie innego świata w postaci przedstawień tematycznych. W jednej chwili możemy znaleźć się na pokładzie pirackiego statku w drodze ku nieznanym przygodom. Towarzyszyć będzie nam rozśpiewana i zabawna załoga w zupełności niegroźnych piratów oraz muzyka w stylu szanty. Jednak za mrugnięciem przeniesiemy się na piaszczysty padół pod gorące słońce Dzikiego Zachodu, gdzie kowboje opowiedzą nam niejedną westernową historię. Dzięki dbałości o szczegóły, piękne scenografie i rewelacyjne kostiumy będziemy mogli poczuć klimat wybranej podróży.

Strefa Show to niekończące się przygody w świecie bajek, legend i magii oraz fascynujące pokazy, które nie raz zaskoczą widzów i pozbawią ich tchu w oczarowaniu wysokim poziomem popisów.

To może Cię zainteresować