Polecamy...

Widowiskowa Energylandia dla każdego

13 maja 2019

Największy prak rozrywki rodzinnej w naszym kraju, czyli Energylandia w Zatorze, ma wiele do zaoferowania dla odwiedzających. Największy, bowiem zajmuje aż 26 hektarów powierzchni i dodatkowo jego strefa wodna to 1800 metrów kwadratowych powierzchni basenowej. Energylandia może poszczycić się nie tylko rozmiarem i osiągami, ale także szalenie bogatą ofertą dla każdego rodzaju klienta. Niezależnie, czy wybierzemy się sami, z rodziną, ukochaną/ukochanym lub z paczką przyjaciół, w Energylandii znajdziemy rozrywkę idealną dla naszych gustów.

Strefy

Energylandia to aż pięć różnych obszarów tematycznych, a każdy z dedykacją dla innej grupy odbiorców. 

Bajkolandia to miejsce pełne radości i szczęścia, przeznaczone przede wszystkim dla najmłodszych użytkowników oraz ich rodziców. Kolorowe i bajeczne dekoracje oraz przyjazne standardy atrakcji dla dzieci sprawią, że każdy maluch będzie bawił się tutaj znakomicie. Rodzice mogą być spokojni o swoje pociechy, a nawet świetnie bawić się z nimi. W tej strefie szczęśliwe i piękne wspomnienia z dzieciństwa same się tworzą. 

Strefa Ekstremalna jest miejscem wyjątkowym dla równie wyjątkowych ludzi. Chodzi oczywiście, jak nazwa wskazuje, o miłośników ekstremalnych wyzwań. To miejsce pełne grozy, ale w tym dobrym znaczeniu, bo uzależnieni od adrenaliny będą tutaj szaleć, pędzić i wrzeszczeć do woli na niesamowitych i przyprawiających o szybsze bicie serca atrakcjach. 

Strefa Familijna dedykowana jest dla całej rodziny, szczególnie ze starszymi dziećmi. Różnorodność atrakcji w tej strefie sprawia, że każdy członek rodziny będzie zachwycony wycieczką. 

Waterpark to wspomniana już wcześniej wodna strefa parku, w której na aktywnych i leniwych czekają baseny, jacuzzi, zjeżdżalnie, leżaki i pontony. 

Na koniec wisienka na torcie - strefa Show. To, jakby piąta strefa parku i równie wyjątkowa, co pozostałe. Być może nawet bardziej. W tym miejscu mają miejsce wszelkie eventy, pokazy, wydarzenia i przedstawienia. To miejsce, które nie zawiedzie nawet przy niepogodzie. W Show będziemy mogli zaznać odrobiny magii w trakcie pokazów iluzjonistycznych oraz magicznych sztuczek. Nowoczesne popisy kaskaderskie z udziałem najróżniejszych maszyn zachwycą każdego. Podobnie zapierające dech będą popisy akrobatyczne czy taneczne. Rozbawią publiczność występy komików i lokalnej trupy cyrkowej. W dodatku znajdziemy tutaj także planetarium oraz kino.
Seanse dla najmłodszych

Park rozrywki często kojarzy się z dziecięcą rozrywką i, mimo że nie jest to do końca prawda to dzieci stanowią ważnych gości Energylandii, dlatego też park nie zapomina o atrakcjach dla najmłodszych. Radosne maskotki parku (Sissi, Energuś, Leoś oraz Bartuś), którymi są pluszowe zwierzaki i mityczne zwierzątko (smok) zabawią dzieci w każdą pogodę. Na dzieci czekają ciekawe przedstawienia i fascynujące historie. 

Energylandia ma wiele do zaoferowania, a to wciąż nie wszystko, bo park nie przestaje poszerzać swojej oferty i nieustannie jej modyfikować w celu trafienia jeszcze lepiej w gusta klientów z całego kraju, a nawet całego świata. Każda strefa oferuje inne atrakcje, które na pewno znajdą swoich amatorów. Z kolei Show pozwoli nam przenieść się do innego świata i zaznać wyjątkowej rozrywki, ponieważ tutaj zabawa miesza się ze sztuką i kulturą. Profesjonalni aktorzy, kaskaderzy i obsługa zadbają o zadowolenie nawet najbardziej wybrednych klientów parku. 

To może Cię zainteresować