Polecamy...

Aquaworld – Budapeszt, Węgry

21 lipca 2020

Park wodny Aquaworld to jeden z największych krytych wodnych parków rozrywki w Europie, oferujący niezapomnianą zabawę przez cały rok dla całej rodziny. Ten kompleks, który znajduje się w północnej części Budapesztu, czeka na miłośników adrenaliny z 11 olbrzymimi zjeżdżalniami i basenami wypełnionymi atrakcjami oraz na amatorów relaksu z saunami i łaźniami termalnymi.

Zabawa w wodzie

Aquaworld to przede wszystkim mnóstwo basenów dostosowanych do różnych potrzeb i umiejętności poszczególnych grup gości. Obiekt ma w sumie 19 basenów ze szlakami dryfującymi i strumieniami wody, aby rozpieszczać wszystkich, spragnionych wodnej przygody. Łączna powierzchnia basenów wynosi 4000 metrów kwadratowych. Największą popularnością cieszą się oczywiście zjeżdżalnie, zapewniające frajdę zarówno dzieciom, młodzieży, jak i dorosłym. Jest ich tutaj 11, a ich łączna długość wynosi prawie kilometr.

Świat saun

Świat saun i SPA oddzielony jest od ruchliwej przestrzeni rozrywki. Jest wyspą spokoju, miejscem odzyskania zdrowia zarówno ciała, jak i duszy. 11 różnych jednostek demonstruje nam magię kultury sauny, która przyczynia do regeneracji siły psychicznej oraz fizycznej, wymaganej w codziennym życiu. Świat saun oferuje saunę rosyjską i fińską, a także zewnętrzną saunę z bali, kabinę parową, bio saunę, saunę na podczerwień, saunę kryształową, tepidarium, chatę lodową, basen kąpielowy, basen Kneippa oraz spokojne i ciche miejsca do relaksu. Strefa ta otwarta jest codziennie od 10:00 do 21:30.

Propozycje zorganizowanych atrakcji

Aquaworld Resort Budapest Hotel and Aqua Park oferuje szeroki wybór programów dla dzieci i dorosłych w każdy weekend i podczas wakacji szkolnych. Jeną z ciekawszych propozycji jest Ági Kovács Swim Academy. Pływanie i zabawa w jednym? Dlaczego nie?! Można tu uczyć się od najlepszych podczas dobrej zabawy! Jeśli chcemy nauczyć się pływać lub po prostu poprawić swoje umiejętności pływania, Aquaworld Swim Academy to najlepszy wybór! Złoty medalista olimpijski Ági Kovács stworzył najbardziej efektywny sposób nauki podstaw pływania dla każdej grupy wiekowej. Możemy zaufać jego doświadczeniu. W końcu mamy do czynienia z prawdziwym mistrzem.

Stoller Infant Swimming Academy to z kolei oferta dla rodziców niemowlaków. Po dziewięciu miesiącach spędzonych w łonie mamy dzieci są doskonale zaznajomione z pływaniem w wodzie. Wystarczy, krótka praktyka, aby nauczyły się nawet nurkowania pod wodą, gdzie środowisko przypomina im bezpieczne chwile spędzone w brzuchu mamy. Podczas nurkowania towarzyszą im matki i ojcowie, którzy również doświadczają niesamowitych wrażeń, pływając razem z niemowlakiem.

Jeśli chcemy zaskoczyć dziecko niezapomnianym przyjęciem urodzinowym, możemy uczcić ten wielki dzień w wodnym imperium. Oprócz rozrywek wodnych, które dzieci po prostu uwielbiają Aquaworld oferuje również tort urodzinowy, słodycze, pizzę, napoje bezalkoholowe, szampana dla dzieci oraz drobne upominki. Tak spędzone urodziny okażą się z pewnością niezapomnianym dniem.
Aquaworld proponuje także promocje dla grup zorganizowanych. To doskonały pomysł na ciekawą wycieczkę klasową. Wspólny wyjazd klasowy nie musi być nudny. Wycieczka klasowa na tropikalnej wyspie z pewnością zachwyci wszystkich uczniów, a i nauczyciele odrobinę się zrelaksują. Wcale nie musimy jechać daleko w tropiki, a podróż nie kosztuje zbyt wiele. Takie wyjazdy są nie tylko źródłem fantastycznej rozrywki. Pełnią również rolę integracyjną. Podczas wspólnej zabawy między wszystkimi dziećmi nawiązuje się nić porozumienia.
 

To może Cię zainteresować