Polecamy...

Relaks i zabawa, czyli o najlepszych parkach wodnych w Polsce

11 lipca 2019

Wakacje to idealny czas na wybranie się do parku wodnego. Według wielu osób zdecydowanie najlepszy park wodny w Polsce znajduje się w Rodzinnym Parku Rozrywki Energylandia. Czy w tym miejscu rzeczywiście można liczyć na tak dobrą zabawę, jaką obiecują organizatorzy? Czego można się spodziewać decydując się na przyjazd do Energylandii? Prezentujemy strefę wodnego relaksu w Rodzinnym Parku Rozrywki Energylandia.

Water Park Energylandia

Osoby, które chociaż raz były w najsłynniejszym w Polsce wesołym miasteczku wiedzą, że atrakcje znajdujące się w Energylandii są zgromadzone w czterech różniących się od siebie strefach tematycznych. Od roku 2016 w skład parku rozrywki wchodzi specjalnie wydzielona strefa zwana Water Park. Jest to nic innego, jak właśnie doskonale urządzony park wodny. Całe to miejsce zostało stworzone w nawiązaniu do najprawdziwszej tropikalnej wyspy. Znajdziemy tu to wszystko, co kojarzy nam się w wizytą w egzotycznym raju: wygodne leżaki, rozkładane parasole dające cień w upalne dni, krystalicznie czystą wodę, klimatyczne bary z kolorowymi drinkami i całą masę różnorodnych atrakcji. Water Park Energylandia łączy w sobie cechy miejsca przeznaczonego do odpoczynku z miejscem umożliwiającym wodne rozrywki dla całej rodziny.

Parki wodne a bezpieczeństwo

 

Najważniejszą kwestię w parkach wodnych stanowi bezpieczeństwo odwiedzających. W Water Park Energylandia nie musimy się niczym martwić, ponieważ cały obiekt znajduje się pod nadzorem ratowników. Dzięki temu możemy swobodnie korzystać ze wszystkich znajdujących się tu atrakcji, jak również odpoczywać w prawdziwie sielskiej i beztroskiej atmosferze. 

Jakie atrakcje czekają w Water Park Energylandia?

Strefa Water Park jest doskonałym miejscem dla gości w każdym wieku. Nie bez przyczyny obiekt jest uznawany za jeden z najlepiej wyposażonych parków wodnych w kraju. Na terenie strefy znajdują się przede wszystkim trzy baseny zewnętrzne z podgrzewaną wodą. Parametry wody są na bieżąco monitorowane, dlatego możemy cieszyć się krystalicznie czystą i przejrzystą wodą o każdej porze dnia. Baseny mają różny stopień głębokości: od 20 cm do 140 cm, dlatego nadają się zarówno dla starszych, jak i dla dzieci. Oprócz basenów Water Park oferuje jedyną w swoim rodzaju strefę wodnych zabaw Tropical Fun. Znajdują się tu fantastyczne wodne atrakcje, gwarantujące niezapomnianą zabawę dla gości w każdym wieku. Znajdziemy tu przede wszystkim aż 10 zjeżdżalni, różniących się od siebie kształtem i stopniem trudności. Goście mogą korzystać z ponad 300 pontonów jedno- i dwuosobowych. Aby zapewnić gościom odwiedzającym tę część Energylandii wygodę i komfort, na terenie strefy Water Park znajdują się również darmowe przebieralnie i suszarki. 

 

To może Cię zainteresować