Polecamy...

Urlop w Polsce? Wykorzystaj Bon turystyczny w Energylandii!

27 sierpnia 2021
W związku z aktualną sytuację epidemiczną wielu Polaków postanowiło w tym roku spędzić urlop w kraju. Dodatkową zachętą stał się także bon turystyczny, który ma na celu nieco ożywić sektor rozrywkowo-gastronomiczny. Poza hotelami i tradycyjnymi wycieczkami bon możemy wykorzystać również w Energylandii. Jak to zrobić? 
 

Ogromna popularność Energylandii

Bon turystyczny można realizować do końca marca 2022 roku.  Jak wynika z ostatnich danych ZUS, najwięcej bonów zrealizowano właśnie w parku rozrywki Energylandia. Nic dziwnego, gdyż procedura rejestracji jest bardzo prosta. Wystarczy pobrać wniosek online, a następnie zrealizować go w mobilnym punkcie przed wejście do parku lub poczekać na kontakt z obsługą. Ta druga opcja jest co prawda wygodniejsza, jednak należy pamiętać, że wówczas nie możemy dopłacić do bonów. Władze Energylandii przypominają również, aby zawsze zabierać umowę w formie papierowej, gdyż tylko w takiej formie jest ona ważna. 
 
Chcąc zrealizować bon turystyczny w Energylandii, musimy wybrać dowolną konfigurację biletów. Oczywiście należy pamiętać, aby w zestawie kupowanych biletów znalazł się bilet dla dziecka, którego dotyczy bon. Kolejny warunkiem skorzystania z Bonu Turystycznego jest zakup dodatkowej usługi w postaci noclegu i kuponu o posiłek. Następnie osoba, która składa wniosek do ZUS, wypełnia "Umowę o udział w imprezie turystycznej". Cała procedura przebiega naprawdę sprawnie, a obsługa Energylandii jest zawsze chętna do pomocy.
 

Co to są usługi dodatkowe?

Oprócz biletów wstępu warunkiem koniecznym wykorzystania Bonu Turystycznego jak zakup dodatkowej usługi w postaci Kuponu na posiłek lub miejsca noclegowego na polu namiotowym. Koszt noclegu to zaledwie 10 zł za dobę od namiotu. Kupony na posiłek wydawane są z kolei o wartości 50 zł. Są one wielokrotnego użytku, można ich wybrać dowolną ilość, a w razie, gdyby kończyły nam się na nich środki, możemy swobodnie dopłacić gotówką. Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby połączyć obie usługi i zaserwować sobie rodzinny, weekendowy wyjazd do wspaniałego świata Energylandii. 

 

To może Cię zainteresować