Polecamy...

Energylandia dla każdego! Kim jesteśmy?

31 maja 2020

Kilka słów o Energylandii

W miejscowości Zator, znajdującej się na styku województwa małopolskiego i śląskiego w pobliżu Krakowa oraz Katowic, pobudowano Energylandię. Rodzinny park rozrywki Energylandia stanowi największy park rozrywki w naszym kraju. Jest to miejsce pełne atrakcji różnego typu i całe mnóstwo dobrej zabawy dla wszystkich grup wiekowych. Park czynny jest każdego dnia w godzinach 10 – 18 w sezonie letnim, zaś w sezonie zimowych park jest nieczynny i przygotowuje się na kolejny sezon wysoki, by zadziwić i jeszcze lepiej spełnić oczekiwania klientów.

Bilety dla każdego

Energylandia ma bardzo bogatą ofertę biletową, oferując różnego rodzaju zniżki i upusty dla wielu grup wiekowych. Bilety można nabyć na dwa sposoby – w kasach biletowych na terenie parku oraz przez oficjalną stronę internetową. Każdy bilet uprawnia do wejścia i korzystania z większości dostępnych atrakcji. Dostępne są standardowo dwa rodzaje biletów – ulgowe oraz normalne. Na większość atrakcji w ramach biletu nie ma limitów, choć jest kilka wyjątków. Bilety nie obejmują w cenie automatów żetonowych, sklepiku z pamiątkami oraz usług strefy gastronomicznej. Zniżkowe bilety obowiązują dla dzieci i osób niepełnosprawnych. Dzieci w wieku do lat 3 mogą kupić bilet w symbolicznej cenie 1 zł. Podobnie w przypadku solenizantów, za okazaniem dokumentu z datą urodzenia, otrzymają bilet za 1 zł. Poza tym zniżki obowiązują dla kobiet w ciąży, osób do 140 cm wzrostu, a także seniorów. Bilet promocyjny to koszt od 49 zł, a normalny 119 zł.

Cała góra atrakcji

Energylandia zapewnia rozrywkę dla każdego, niezależnie od wieku i oczekiwań. W bogatej ofercie parku na pewno każdy znajdzie atrakcję dla siebie. Park rozciąga się na obszarze 26 hektarów oraz podzielony jest na strefy tematyczne, dostosowane do różnych grup wiekowych.

Bajkolandia dedykowana jest dla najmłodszych odbiorców. W tej części atrakcje zostały odpowiednio przygotowane i zabezpieczone, by dzieci mogły bawić się spokojnie i bezpiecznie. Dostępne są tutaj liczne zjeżdżalnie, kolejki, karuzele oraz wiele innych, barwnych zabaw i rozrywek. Strefa dziecięca jest magiczna, kolorowa i wesoła. W sezonie letnim dostępna jest jeszcze dodatkowa atrakcja – wodna przejażdżka łódką.
Strefa familijna przeznaczona jest dla rodzin z dziećmi, zarówno młodzi jak i dorośli będą się tu dobrze bawić. Wśród atrakcji znajdują się stylizowane wioski tematyczne, kolejki, zjeżdżalnie i planetarium czy torowiska.
Następna jest strefa ekstremalna, która stanowi rozrywka dla starszych osób, szukających mocnych wrażeń. To strefa dla tych, którzy lubią zastrzyk adrenaliny, a każdego dnia wstają po nową dawkę emocji i przygód.

W parku rozrywki znajduje się także Waterpark, jak sama nazwa wskazuje to wodna strefa, w której dostępne są przeróżne baseny i zjeżdżalnie wodne.

Ostatnią strefą jest tak zwana część Show. Odbywają się tutaj różne przedstawienia i pokazy. Możemy być tu świadkami pokazów ekstremalnych z motorami czy samochodami, parad, przedstawień teatralnych czy nawet musicali. Dla klientów dostępne jest także kino 7D.

Szeroki wybór atrakcji umożliwia wybór odpowiedniej rozrywki dla każdego użytkownika, niezależnie od kategorii wiekowej. Energylandia jest nowoczesnym parkiem rozrywki, pełnym promocji, wyjątkowych wydarzeń i atrakcji. W dodatku rozbudowana oferta gastronomiczna zaspokoi głód poszukiwaczy przygód oraz spragnionych nowych smaków. Poza tym Energylandia wciąż się zmienia i rozbudowuje wedle oczekiwań gości.

To może Cię zainteresować