Polecamy...

Energylandia – czy jest otwarta w grudniu?

3 listopada 2021

Wiele osób, pomimo zmiany pogody, chciałoby odwiedzić Energylandię. Czy będzie ona jednak otwarta w grudniu? Odpowiedź jest jednoznaczna – tak, Energylandia otwarta jest do 23 grudnia 2021 roku. Pozostał więc niespełna miesiąc na jej odwiedzenie.

W okresie do 23 grudnia, część z atrakcji, jakie są dostępne w Energylandii, będzie minimalnie ograniczona. Do dyspozycji gości nie zostaną bowiem, ze względu na temperaturę, oddane atrakcje związane z wodą. Pozostała cześć atrakcji jest jednak dostępna, ponieważ w założeniu zostały one przygotowane w taki sposób, by funkcjonowały również zimą. Grudzień jest więc idealnym momentem, by nadrobić zaległości, odwiedzić Energylandię i poznać najnowsze dostępne w niej atrakcje.

Dodatkowo, w okresie do 23 grudnia Energylandia zamieni się w prawdziwe zimowe królestwo. Na jej terenie będzie dostępnych bardzo wiele różnorodnych atrakcji, niedostępnych w trakcie standardowego sezonu.

Na pewno jednymi z najchętniej odwiedzanych będą lodowiska – są aż 2, a ich powierzchnia będzie wyniosła ponad 800 m2. Dodatkowo, każdy zainteresowany może zdecydować się na snowtubing, czyli zjazd z górki na specjalne przygotowanych do tego pontonach. Tutaj zostały przygotowane aż dwa zjazdy, z wyższego i niższego wzniesienia.

Na terenie Energylandii obecna będzie również olbrzymia, wysoka na 17 metrów choinka, przyozdobiona tysiącami lampek i bombek. Zrobi ona wrażenie na absolutnie każdym. Nie zabraknie również Jarmarku Bożonarodzeniowego, a na terenie Parku będzie można spotkać nawet samego Mikołaja! Na chętnych czeka również opcja na przyozdabianie świątecznych pierników. Zdecydowanie jedną z największych atrakcji okaże się fakt przemiany Parku w największy w Polsce ogród świateł. Udało się to dzięki 5 milionom lampek, które znalazły swoje miejsce w Energylandii. Jeżeli więc jest się fanem tego typu atrakcji, zdecydowanie trzeba odwiedzić Park w grudniu!

 

To może Cię zainteresować