Polecamy...

Ile kosztuje rodzinny wypad do Parku Rozrywki?

21 czerwca 2020

Największy park rozrywki w Polsce znajduje się między Małopolską i Śląskie, licząc sobie aż 26 hektarów powierzchni. Energylandia, bo o niej mowa, położona jest w miejscowości Zator i oferuje różnorodne atrakcje dla turystów z każdego zakątka świata. Na miejscu na gości czeka cztery strefy tematyczne, utworzone pod względem wieku i oczekiwań, a także rozbudowany kącik gastronomiczny i wiele fascynujących atrakcji. Korzystać z usług mogą zarówno klienci indywidualni, jak i grupy. W kasach biletowych oraz na stronie internetowej czekają specjalne promocje i zniżki dla klientów każdego rodzaju – dorosłych, dzieci, wycieczek. Park otwarty jest codziennie w godzinach od 10 do 18.

Dostępność biletów

Niezależnie, jakim rodzajem biletu jesteśmy zainteresowanie, możemy nabyć go zarówno w kasach biletowych i przez zakup online na oficjalnej stronie internetowej parku. W obszarze parku działa kilka kas biletowych, więc kolejki nie stanowią problemu i obsługa gości przebiega sprawnie, by mogli cieszyć się atrakcjami w zamian stania w długich kolejkach. Takie same promocje, ceny oraz zasady działania obowiązują w przypadku biletów elektronicznych i standardowych.

Oferta indywidualna

Park rozrywki Energylandia zaskakuje rozbudowaną ofertą biletową, posiadając bogaty w opcje cennik dla klientów indywidualnych. Normalne bilety kosztują tutaj 119 zł i choć cena mogłaby wydawać się wygórowana, to warto zaznaczyć, że w cenie biletu możemy korzystać ze wszelkich atrakcji (poza bufetem, sklepikiem z pamiątkami i płatnymi automatami). Bilet ulgowy to koszt już tylko 69 zł, dla osób przy wzroście do 140 cm. Dzieci do lat trzech wejdą do parku za złotówkę, podobnie jak kobiety w ciąży. Jednak kobieta ciężarna musi ukazać kartę ciąży, by otrzymać promocyjną cenę na bilet. Osoby niepełnosprawne do lat 12 bilety zakupią w cenie 49 zł, natomiast powyżej 12 roku życia obowiązuje cena 69 zł. Na zniżkę mogę liczyć także seniorzy, którzy ukończyli 65 lat według dokumentu tożsamości. Bilety dla najstarszych będą kosztowały 69 złotych. Park rozrywki oferuje także karnety, dla tych którzy chcą zabawić dłużej w krainie zabawy. Karnet dwudniowy normalny to koszt 219 zł, natomiast ulgowy 119 zł. Opcjonalnie do wybory są jeszcze bilety roczne – normalny w cenie 359 zł, zaś ulgowy w cenie 209 zł. Dla podróżników z własnym mieszkaniem na kółkach (camperem) są dostępne specjalne bilety z miejscem postojowym i dostępem do mediów – 50 zł.

Oferta dla grup i firm

W przypadku grup i wycieczek, które składają się z co najmniej 15 osób, można skorzystać z oferty specjalnej po kontakcie telefonicznym w celu dokonania rezerwacji. W tej ofercie cena biletów dla dzieci do lat 3 wynosi 1 zł, bilet ulgowy to koszt 59 zł, normalny 109 zł.
Cennik dla szkół za osobę rysuje się następująco:

• Przedszkola – 29 zł
• Klasy podstawówki – 49 zł
• Klasy 7-8 i gimnazja – 59 zł
• Ponadgimnazjalne i studenci – 89 zł

Promocje

Na poszukiwaczy przygód i rozrywki czekają nie tylko zniżki, ale i okazjonalne promocje. Bilety na wydarzenia, organizowane w parku rozrywki będą zawsze w atrakcyjnych cenach. Bilety promocyjne nie łączą się w tym przypadku z innymi promocjami i zniżkami, a jedna osoba może kupić i skorzystać z jednego biletu wyłącznie.

Ceny biletów są podawane do informacji z wyprzedzeniem na stronie parku. Promocje obowiązują na coroczne wydarzenie w Energylandii – Halloween oraz Beach Party, w których trakcie park funkcjonuje w innych godzinach i oferuje wiele dodatkowych atrakcji.

To może Cię zainteresować