Polecamy...

Czy z Bonu Turystycznego można korzystać wiele razy?

15 października 2021

Bon Turystyczny został przekazany przez Państwo dla rodzin, które korzystają ze wsparcia programu 500+. Dla wszystkich dzieci, które korzystają z programu, zostało przekazane dodatkowe 500 zł w ramach Bonu Turystycznego. Wyjątkiem są sytuacje, w których dziecko posiada niepełnosprawność, w takiej sytuacji w ramach Bonu Turystycznego przekazywane jest im 1000 zł. Jak widać, kwoty te, zwłaszcza w przypadku rodzin wielodzietnych, mogą okazać się naprawdę znaczne – czy więc z Bonu można korzystać kilkukrotnie, jeżeli za pierwszym razem nie uda się wykorzystać pełnej, dostępnej kwoty?

Jak najbardziej tak. Z Bonu Turystycznego można korzystać tak wiele razy, jak tylko się chce, aż do momentu, aż wykorzystane zostaną wszystkie dostępne dla nas środki. Jeżeli w trakcie ostatniej transakcji, Bon będzie w stanie pokryć tylko część kwoty wymaganej do zapłacenia, reszta będzie do zapłaty już z własnych środków.

Jeżeli chcesz wiedzieć, ile środków zostało jeszcze do wykorzystania w ramach Bonu Turystycznego, wystarczy zalogować się na swoje konto PUE.

Bon Turystyczny – wykorzystaj resztę kwoty na małe wyjazdy!

Szkoda byłoby, aby suma przyznana nam na Bonie Turystycznym, nawet w niewielkiej kwocie, przepadła. Jest ona możliwa do wykorzystania do 31 marca 2022 roku, co oznacza, że to ostanie chwile, gdy pogoda potrafi być naprawdę ładna. To idealna okazja, by wykorzystać to, co zostało w ramach Bonu Turystycznego.

Z pomocą Bonu Turystycznego można opłacać znacznie więcej, niż tylko noclegi. Idealnym przykładem jest Park Energylandia. Decydując się na zakup biletu m.in. z bonem na posiłek, możliwym do zrealizowania na ternie Parku, za całość można zapłacić właśnie z pomocą Bonu Turystycznego. To idealne rozwiązanie dla osób, którym pozostały niewielkie środki w ramach Bonu – często nie wystarczą one na pokrycie kosztów noclegu, lecz sprawdzą się idealnie, by opłacić z ich pomocą właśnie bilety wstępu do Enegylandii. Więcej o wykorzystaniu Bonu Turystycznego w Energylandii można dowidzieć się na stronie Bon.energylandia.pl – tutaj też można wykorzystać bon turystyczny online.

To może Cię zainteresować