Polecamy...

Termy Szaflary - kolejne wodne atrakcje w okolicach Zakopanego

19 lipca 2018

Jedną z licznych atrakcji województwa małopolskiego są termy. Wśród nich warto odwiedzić takie miejscowości, jak Solina, Bukowina Tatrzańska czy Chochołów. Jednak w pierwszej kolejności każdy miłośnik termalnych kąpieli i zabiegów pielęgnacyjnych powinien odwiedzić ośrodek w Szaflarach. Otwarty jest codziennie w godzinach 8 – 22. Na miejscu do dyspozycji gości jest parking.

W ofercie term jest wiele atrakcji. Dostępne na miejscu są nie tylko baseny, ale także restauracje, saunarium, sala fitness czy strefa spa. W obiekcie znajdują się cztery baseny z wysokozmineralizowaną wodą termalną, której temperatura oscyluje w przedziale 30-38 stopni Celsjusza. Dwa baseny położone są na zewnątrz budynku. Jeden wyposażony został w trzytorową zjeżdżalnię o łącznej długości 55 metrów. W wyposażeniu basenów znajdziemy także m. in.: bicze wodne, urządzenia do hydromasażu, gejzery czy strumienie wodne. Dla dzieci przygotowano brodzik ze zjeżdżalnią.

W ofercie mamy szeroki wybór saun, wśród których znajdziemy saunę suchą, ziołową, parową czy na podczerwień. Seanse odbywają się zawsze w porze w pól do pełnej godziny. W trakcie sesji można skorzystać z wielu dodatkowych usług, jak zabiegi pielęgnacyjne, maseczki, mrożone napoje i owoce. W tej części ośrodka dostępne są także zabiegi, jak masaż stóp, nacieranie ciała lodem, prysznic wrażeń, beczka do schładzania ciała, dźwiękoterapia czy wodospad. Na saunę obowiązują osobne bilety czasowe lub w formie karnetów. Wejścia godzinowe obejmują 1,5 h, 2,5 h lub 4,5 h w cenie od 33 do 56 zł. Wliczony w koszt jest ręcznik. Karnet 10 wejść z organicznie do jednego wejścia dziennie kosztuje 199 zł, zaś w wersji 20 wejść 319 zł. 

W sferze spa zabiegi przeprowadzają odpowiednio wyszkoleni specjaliści. Klienci mają duży wybór różnorodnych kuracji. Do wyboru są zabiegi pielęgnacyjne ciała lub twarzy, a także rytuały sauna spa, zestawy day spa lub firmowe day spa. Ceny zaczynają się już od 60 zł. Dodatkowo oferowane są masaże oraz stylizacja paznokci. Dostępnych jest siedem wariantów masaży, jak na przykład masaż kamieniami, bańką chińską czy olejkami. Do wyboru jest obecnie siedem różnych kuracji na twarz, trzy odmienne dla ciała, trzy zestawy pielęgnacyjne oraz siedem zabiegów stylizacyjnych dla paznokci. 

Na spragnionych i głodnych czeka wyśmienita kuchnia włoska w restauracji, znajdującej się w budynku lub smaczne dania kuchni polskiej w Restauracji Mokrej w części basenowej. W obu przypadkach zachwyci gości nie tylko wysokiej jakości jedzenie, przygotowane przez doświadczonych kucharzy i szefów kuchni, ale w pierwszej kolejności elegancki i przytulny wystrój.

Ceny biletów całodniowych na baseny zaczynają się od 55 złotych. Na upust mogą liczyć osoby nieletnie oraz rodziny. Bilety tego typu są jednorazowe oraz uniemożliwiają opuszczanie strefy płatnej i ponowny powrót. W godzinach 8-11 dostępne są bilety poranne w cenie 35 zł, zaś od 18 do 22 bilety wieczorne w cenie 40 zł. Koszt ponad godzinnego biletu na basen zaczyna się od 27 zł, prawie trzygodzinnego od 35 zł. W ofercie widnieją również karnety, wśród nich karnet open na saunę i baseny w cenie 89 zł. W przypadku karnetu open nie ma ograniczeń czasowych. Dostępna jest także wersja karnetu trzymiesięczna za 699 zł. Zabiegi pielęgnacyjne i restauracje posiadają osobne cenniki usług. 

Istotne jest, iż Termy Szaflary oferują nie tylko odpoczynek i rozrywkę, ale także noclegi i sale konferencyjne. Do wyboru jest czternaście nowoczesnych apartamentów. W sali konferencyjnej do użytku udostępnione zostały ekran, rzutnik multimedialny, odtwarzacz DVD, telewizor, nagłośnienie i mikrofony bezprzewodowe, flip-chart oraz tablica klasyczna. Sala oferuje 39 miejsc. Dodatkowo na miejscu można zamówić serwis kawowy i specjalnie wyselekcjonowany lunch dla uczestników konferencji. Istnieje możliwość organizacji dodatkowych pakietów usług oraz atrakcji, w tym oprawy artystycznej lub muzycznej. W całym budynku zapewnione jest stałe łącze internetowe. To doskonałe miejsce na wyjazd integracyjny lub biznesowy. W cenie pobytu w pokojach goście mogą korzystać do woli z kąpieli termalnych oraz saun. Zdecydowanie warto rozpatrzyć odwiedzenie tego wyjątkowego miejsca przy zwiedzaniu małopolskich atrakcji lub zarezerwować pobyt na oficjalną konferencję biznesową czy naukową. Na miejscu zapewnione jest gościom wszystko, co niezbędne i jeszcze więcej.

 

 

To może Cię zainteresować