Polecamy...

Jesień w Energylandii

10 września 2020

Jesień jest z pewnością najbardziej magiczną porą roku. Po długim i upalnym lecie przyroda szykuje się do odpoczynku. Zmiany widoczne są wszędzie: w coraz krótszych dniach, w zmieniających kolory drzewach czy w opadających liściach. Astronomiczna jesień zaczyna się 23 września. Ostatnie cieplejsze dni zachęcają do spędzania czasu na zewnątrz. Dlatego jesień jest idealną porą roku na różnego rodzaju wycieczki i wyjazdy. Jednym z ciekawszych pomysłów może być np. wycieczka do Parku Rozrywki Energylandia. Dlaczego warto przyjechać tu akurat jesienią? Jakie atrakcje przygotowali na ten czas organizatorzy?

Złota Polska Jesień w Energylandia

23 września 2019 w kalendarium Energylandii rozpoczyna się Złota Polska Jesień. W tym czasie park jest czynny w godzinach 10:00-18:00. Złota Polska Jesień potrwa do 13 października. Na cały ten czas Park Rozrywki Energylandia zmienia się nie do poznania. Cały obszar parku przystrajany jest w złote i kolorowe barwy, idealnie komponujące się z otaczającą przyrodą. Krętymi uliczkami parku przechadzają się wielobarwne postacie, których wygląd nawiązuje do klimatu polskiej jesieni i doskonale wpasowuje się w wyjątkowe dekoracje wszystkich części parku. W czasie Złotej Polskiej Jesieni w Energylandii nie zabraknie również dekoracji nieodłącznie kojarzącej się z tym wyjątkowym czasem. Mowa tu oczywiście o dyniach. Będzie je można spotkać dosłownie wszędzie.

Specjalne pokazy i widowiska

W czasie Złotej Polskiej Jesieni goście Energylandii mają okazję wziąć udział w jedynych w swoim rodzaju pokazach i widowiskach. Takich przedstawień nie zobaczycie w żadnym innym czasie w ciągu roku! Wyjątkowe aranżacje, niesamowici artyści i nastrojowa muzyka przeniosą was w zupełnie inny świat. Jeśli wybieracie się do Energylandii jesienią, obowiązkowo weźcie udział w organizowanych tu przedstawieniach.

Atrakcje Energylandii

W czasie Złotej Polskiej Jesieni goście Energylandii będą mogli korzystać ze wszystkich stref i atrakcji parku. Wyjątkiem może być jedynie strefa Water Park, która jest otwierana w dniach o temperaturze przekraczającej 20 stopni. Ostatnie lata pokazały, że polska jesień może być naprawdę ciepła i słoneczna, dlatego jest spore prawdopodobieństwo, że Water Park będzie czynny przez większość dni. Oprócz tego do dyspozycji gości pozostają dziesiątki atrakcji: zjeżdżalnie, rollercoastery, wieże swobodnego spadku, ogromne wahadła, spływ rwącą rzeką i cała masa innych propozycji. W Energylandii każdy znajdzie coś dla siebie – cały obszar parku podzielony jest na cztery części. W każdej z nich znajdują się atrakcje o różnym stopniu intensywności: dla najmłodszych, dla rodzin z dziećmi oraz dla miłośników adrenaliny i mocnych wrażeń. Od niedawna w Parku Rozrywki Energylandia funkcjonuje również zupełnie nowa strefa, zwana Smoczym Grodem. Klimat tego miejsca jest naprawdę niesamowity. Urokliwe uliczki wijące się między małymi domkami przypominają wyglądem średniowieczne miasteczko. Ze znajdujących się w każdym zakamarku głośników płynie magiczna melodia, idealnie komponująca się z aranżacją tego niezwykłego miejsca.

Halloween Time

Kilka dni po zakończeniu czasu Złotej Polskiej Jesieni w Energylandii rozpoczyna się kolejny niezwykły okres tematyczny. Mowa tu o Halloween Time, który będzie towarzyszył gościom aż do końca sezonu 2019. Wyjątkowe dekoracje, magiczne stylizacje i niepowtarzalny klimat przyprawiony mrocznym dreszczykiem pozwolą wam wziąć udział w czymś naprawdę nie z tej Ziemi. Halloween Time w Energylandii z pewnością zapamiętacie na długo.

To może Cię zainteresować