Polecamy...

Lalandia – Billund, Dania

2 sierpnia 2020

Największy park wodny w Skandynawii czeka na miłośników wodnych szaleństw i fantastycznego relaksu. Spędź radosne chwile na zjeżdżalniach wodnych, pływaj na falach w basenie ze sztucznymi falami lub usiądź wygodnie i rozkoszuj się odpoczynkiem w jednym z gorących jacuzzi. Lalalandia to tropikalny park wodny wypełniony zabawą i rozrywką światowej klasy. To wyjątkowe miejsce w Danii oferuje również zajęcia wellness i relaks dla dzieci i dorosłych.

Jakie atrakcje czekają na Ciebie w Lalalandii?

Czy jesteś gotowy na dreszczyk emocji? Spróbuj przejażdżki na Twisterze, szalonej, zabawnej zjeżdżalni, która obraca się w kółko w olbrzymim tunelu. To idealna zjeżdżalnia dla miłośników wody z potrzebą szybkości i adrenaliny! Kolejną zjeżdżalnią godną uwagi jest gigantyczne Tornado. Nie przegap tego fantastycznego doświadczenia, które gwarantuje emocje na najwyższym poziomie. Lalalandia może być również dumna z najdłuższej w Europie Dzikiej Rzeki.

Ciesz się wspaniałym miejscem na świeżym powietrzu z leżakami i basenem Spa. Można tu pływać i bawić się w podgrzewanym odkrytym basenie, który jest otwarty od 1 kwietnia do 5 listopada lub korzystać z gorącej wody w dużym basenie Spa, który jest podgrzewany przez cały rok.

W Lalalandi czeka na Ciebie także basen przeznaczony do różnego rodzaju aktywności i sportów wodnych. Spróbuj swoich sił w wodnej koszykówce lub wdrap się na jednego ze wspinaczkowych delfinów. Pula aktywności zachwyci szczególnie dzieci i młodzież.
Kolorowe wrażenia wizualne zachwycą Cię, gdy będziesz pływać w tajemniczym basenie jaskiniowym. Zanurz się pod wodą i rozkoszuj się pięknym widokiem wszystkich jaskrawo kolorowych, tropikalnych ryb pływających w ogromnym podwodnym zbiorniku.

Nasz wielki wodny plac zabaw z mnóstwem ciekawych wyzwań nie pozwoli nikomu się nudzić. Nie brakuje tu także atrakcji dla najmłodszych. Z myślą o nich stworzono specjalne zjeżdżalnie wodne dla dzieci. Obszar dla dzieci oferuje pięć różnych, mniejszych zjeżdżalni o długości od 5 do 10 metrów. Nachylenie i prędkość są doskonale dopasowane, więc najmłodsi członkowie rodziny mogą dobrze się bawić, bez uczucia strachu.

Strefa relaksu

Zrelaksuj się w jednym z cudownych jacuzzi lub usiądź wygodnie i ciesz się życiem na leżaku przy krytej plaży. Pozwól, aby opiekunowie sauny rozpieszczali Cię podczas sesji w saunie z olejkami eterycznymi. Tutejsze biosauny to odnowa i odprężenie dla ciała. Temperatura w biosaunie wynosi około 60 stopni Celsjusza, otaczając ciało ciepłem w przyjemny sposób. Różnorodne oleje i zapachy w biosaunie sprawiają, że pobyt w tym miejscu staje się niezwykle relaksującym doświadczeniem.

W Lalaladndii znajduje się także największa w Danii sauna, mająca miejsca dla 80 osób. Jej gorące pomieszczenie służy, jako miejsce spotkań przyjaciół, dzieci, dorosłych i dziadków, którzy chcą trochę porozpieszczać swoje ciało. Sauna położona jest w górnej strefie obiektu z pięknym widokiem na park wodny.

Ciekawostką jest basen Spa, którego połowa znajduje się wewnątrz obiektu, a druga połowa na zewnątrz. Ciesz się śniegiem podczas ferii zimowych lub promieniami słońca podczas letnich wakacji, gdy łaskotanie pęcherzyków zapewnia lekki masaż, który sprzyja relaksacji.

Przyjazne dzieciom, jasne i praktycznie przebieralnie z dużą ilością miejsca sprostają potrzebom wszystkich gości. Nie używamy kluczy, ponieważ bransoletka, którą wszyscy goście otrzymują w dniu przyjazdu, służy również, jako klucz do szafki. Szatnie posiadają także przewijaki dla najmłodszych członków rodziny.

To może Cię zainteresować