Polecamy...

Wyjazd integracyjny w klimacie Halloween - zorganizuj go w Energylandii

28 października 2019

Choć jesień to często okres powrotów do ważnych zawodowych obowiązków po wakacyjnym rozluźnieniu, warto spróbować znaleźć czas na odrobinę rozrywki w naszym zespole. Wyjazd integracyjny w tym okresie może przynieść wiele korzyści. Dla wielu pracowników może być to ostatnia okazja w roku na doładowanie baterii przed zimowymi świętami oraz nowym rokiem. Ciężko o lepszy sposób na tego typu uzupełnienie energii przed gorącą końcówką roku niż wizyta w największym parku rozrywki w naszym kraju. W połączeniu z tematyką Halloween może być to wydarzenie, które na długo zapadnie pracownikom w pamięci.

Wyjątkowe atuty

Jest wiele powodów, które sprawiają, że jako organizatorzy powinniśmy zwrócić uwagę na ofertę Energylandii. Przede wszystkim wielką zaletą jest jej korzystne położenie w miejscowości Zator w Małopolsce. Patrząc na mapę, szybko uświadomimy sobie, że park znajduje się mniej więcej w połowie drogi między Katowicami (aglomeracją śląską) a Krakowem. Są to dwa wielkie ośrodki biznesowe przyciągające mnóstwo przedsiębiorców z całego świata i posiadające bardzo dobrze rozwiniętą komunikację publiczną. Nie powinniśmy mieć więc problemów z dotarciem do wspomnianych miast jeśli siedziba naszej firmy znajduje się w innej części Polski lub za granicą. Również kolejny etap podróży, czyli dostanie się do miejscowości Zator, nie będzie żadnym problemem. Pokonanie trasy z większych ośrodków miejskich nie powinno zająć nam więcej niż 60 minut. Do naszej dyspozycji poza transportem samochodowym jest jeszcze transport kolejowy oraz dedykowane autokary odjeżdżające z głównych dworców w Krakowie czy w Katowicach.

Doświadczeni organizatorzy

Ciekawym dla uczestników elementem eventu organizowanego jesienią w Energylandii może być połączenie go z coraz bardziej popularnym w naszym kręgu kulturowym świętem Halloween. Jeśli sami nie wiemy jak przygotować program wyjazdu i które atrakcje z oferty chcielibyśmy w nim uwzględnić, warto skontaktować się z pracownikami Parku, którzy chętnie pomogą nam w odpowiednim wyborze. Możemy liczyć na pomoc prawdziwych ekspertów, którzy tego typu eventy organizują dla przedstawicieli różnych firm z całej Europy. Dzięki temu zyskamy zbilansowany scenariusz i będziemy wiedzieli, gdzie powinniśmy się skierować o wyznaczonej porze. Pracownicy Energylandii mogą również dobrać dla potrzeb naszej grupy odpowiednie menu, które czekać będzie na nas w wybranych punktach gastronomicznych na terenie Parku

Odpowiednie przygotowanie

W okresie jesiennym głównym motywem będą z pewnością postacie z horrorów i filmów grozy. Dobrym pomysłem może okazać się namówienie uczestników wyjazdu do przygotowania własnych unikalnych strojów na Halloween. Pozwoli to jeszcze lepiej poczuć klimat związany z wybranym motywem imprezy. Poza największymi atrakcjami Parku tworzącymi strefę ekstremalną warto uwzględnić w programie przynajmniej jeden z kilku dostępnych na miejscu domów strachów, które mogą być w tym wypadku nawet głównym punktem wycieczki.

To może Cię zainteresować