Polecamy...

Integracyjne szaleństwa w Parku Rozrywki? Czemu nie!

16 maja 2020

Integracyjne imprezy są ważną częścią każdego miejsca i to nie tylko pracy, choć najczęściej kojarzą się z wyjazdami z zakładu pracy. Ich celem jest przede wszystkim zacieśnianie więzi między pracownikami czy ludźmi po prostu. Oczywiście, w ramach wyjazdów integracji przewiduje się różnorodne atrakcje oraz odrobinę pracy w ramach konferencji czy warsztatów. Takie wyjazdy jednocześnie mają charakter edukacyjno-rozwojowy oraz rozrywkowy. Jakie miejsce będzie wbrew pozorom idealne? Park rozrywki!

Obecnie parki rozrywki są rozbudowaną przestrzenią, oferującą swoim klientom wiele opcji. Z tego powodu stanowią doskonałe miejsce na wyjazd integracyjny. W końcu, gdzie będziemy się bawić lepiej, niż w miejscu przeznaczonym dla rozrywki. Jednak wiele parków rozrywki, jak chociażby Energylandia w Zatorze, oferuje możliwość skorzystania z sali konferencyjnej. W takim miejscu można przeprowadzić dla uczestników wyjazdu spotkania, konferencje czy warsztaty i prezentacje. Jeżeli jednak wybrany park rozrywki nie posiada w swojej strukturze odpowiednich miejsc do przeprowadzenia spotkań naukowo-biznesowych to można zawsze zorganizować takowe w hotelu czy w wynajętej sali w ośrodku w pobliżu. W końcu parki rozrywki najczęściej położone są w środku cywilizacji lub w jej pobliżu. Wydaje się być to, zatem bajecznie proste.

Jednak, gdy już zakończymy część rozwojowo-edukacyjną to czeka na nas niekończąca się zabawa. To przecież główny punkt wyjazdu integracyjnego. Park rozrywki to strzał w dziesiątkę, gdyż możemy tu bawić się samotnie, w grupie mniejszej czy większej. Nawet jeżeli wyjazd jest organizowany dla dzieci i młodzieży lub rodzin, to odnajdą się one doskonale w takich warunkach. Parki rozrywki oferują różnorodne atrakcje, jak kolejki, spływy, gry integracyjne i konkurencyjne, a także pokazy i widowiska. Niezależnie od tego, na co będziemy nastawieni jako wycieczka, na pewno znajdziemy to w parku rozrywki. Możemy spróbować swoich sił w grach grupowych lub konkurować z innymi współtowarzyszami wyjazdu. Jako część integracyjna atrakcje i zabawy sprawdzą się świetnie. Każdy lubi odrobinę konkurencji jako niegroźną rozrywkę lub przez chwilę poczuć się znów, jak dziecko. Dzieci z kolei będą świetnie bawiły się, szalejąc na kolejkach i karuzelach. Inną formą integracji okażą się przedstawienia i eventy w parkach rozrywki, gdzie zachwycą nas profesjonalni kaskaderzy czy akrobaci, wykonując niesamowite triki. Często w parku rozrywki znajduje się arena i scena. Na tej drugiej będziemy mogli podziwiać przedstawienia taneczne, kabaretowe, sztuki tematyczne czy śmiać się do rozpuku w trakcie występów komików. W zależności od tego, co akurat dany park oferuje oraz preferencji uczestników wyjazdu.

Park rozrywki to idealne miejsce na wyjazd integracyjny. Sprawdzi się niezależnie od wieku uczestników, czy będzie to jednolita wiekowo grupa czy też zróżnicowana to fajnie spędzi czas. To pozwoli na lepszą integrację między uczestnikami, ale też pozostawi swobodę na własną eksplorację.

To może Cię zainteresować