Polecamy...

Najlepsze pamiątki z Energylandii dla całej rodziny

29 lipca 2021

Rodzinne wyjazdy do parków rozrywki to świetny sposób na spędzenie wspólnego weekendu. Szeroki katalog atrakcji w Energylandii sprawia, że każdy, niezależnie od wieku czy upodobań może znaleźć coś dla siebie. Tak samo jest również w przypadku pamiątek z tego wyjątkowego, największego w Polsce parku rozrywki. Jakie pamiątki przypadną do gustu osobom dorosłym? Która pamiątka będzie strzałem w dziesiątkę dla naszego dziecka? 
 

Każdy zasługuje na wyjątkową pamiątkę!

Niezależnie w jakim jesteśmy wieku, zakup gry planszowej jest zawsze doskonałym pomysłem. Wybierz Monopoly Energylandia i poczuj magię tego wyjątkowego miejsca. W tym przypadku gracz nie kupuje miast, a największe atrakcje parku takie jak Zadra lub kosmiczny Hyperion. Monopoly Energylandia zawiera: planszę, 8 pionków, 28 kart “Tytuł Własności”, 16 kart “Szansa”, 16 kart “Kasa społeczna”, 1 plik banknotów Monopoly, 32 domy, 12 hoteli, 2 kostki oraz instrukcję. Jeśli szukamy czegoś poręczniejszego, doskonałym wyborem będą biernik, domino lub karty do gry inspirowane maskotkami Energylandii - Energusiem, Sissi, Leosiem i Bartusiem. Każda z talii zawiera 52 karty.
 
Jeśli poszukujemy nieco bardziej klasycznych pamiątek, zawsze możemy sięgnąć po jeden ze świetnie zaprojektowanych magnesów na lodówkę lub modnych breloków do kluczy. 
 

Kubek dobry na każdą okazję

Kolorowe bidony na letnie wycieczki, a może modne kubki Americano idealne do porannej kawy? Tworząc ofertę kubków, Energylandia pomyślała o wszystkich członkach rodziny. Termiczne kubki Hyperion świetnie sprawdzą się podczas zimowych podróży pociągiem, a kolorowe piłki ze słomkami doskonale nadadzą się do podawania schłodzonych napojów. Dla najmłodszych znajdziemy także kompletne bambusowe zestawy naczyń! Bambus to ekologiczny, bezpieczny materiał, który nie wchodzi w niepożądane reakcje z żywnością. Każdy z zestawów zawiera talerzyk, miseczkę, kubeczek, a także widelec i łyżeczkę. Włókno bambusowe nie pochłania zapachów, więc bez problemu możemy korzystać z zestawu wielorazowo. Komplety są dostępne z motywem smoka Energusia oraz króliczka Sissi.
 
Energylandia to największy Park Rozrywki w Polsce. Nic dziwnego więc, że w 2019 roku został odwiedzony przez 1,6 mln turystów. Park przeznaczony jest dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży, jak i osób dorosłych. Park podzielony jest na 6 stref tematycznych - Bajkolandię, Strefę Familijną, Strefę Ekstremalną, Big Milk Water Park oraz Aqualantis - nowo otwartą strefę nawiązującą do mitu o starożytnym zatopionym mieście wzorowanym na Atlantydzie. Pamiątki z tego wyjątkowego miejsca możemy kupować zarówno bezpośrednio w parku, jak i przez internet. Skąd ten niecodzienny pomysł? Wielu turystów chce wykorzystać każdą wolną chwilę na fantastyczną zabawę na jednej z ponad stu atrakcji dostępnej w Energylandii. Sklep.energylandia.pl pozwala zamówić to, co najbardziej nam się spodoba, a realizacja zamówienia trwa do 24 godzin.

To może Cię zainteresować