Polecamy...

Imprezy tematyczne w Energylandii

19 maja 2020

W województwie małopolskim w miejscowości Zator na obszarze 26 hektarów powierzchni rozciąga się Energylandia. To największy park rozrywki w naszym kraju, posiadający bogatą ofertą atrakcji dla wszystkich grup wiekowych. Na cały kompleks składa się pięć stref tematycznych, z czego każda zaskoczy odwiedzających innymi atrakcjami. W ofercie parku znajdziemy także imprezy tematyczne różnego rodzaju.

Pierwszą imprezą tematyczną, która odbywa się regularnie w parku rozrywki Energylandia jest jubileusz działalności parku. Rokrocznie organizowana jest z tej okazji duża impreza na plaży w okresie letnim. Zabawa pod nazwą Beach Party organizowana jest dwa razy w roku - pierwsza data to połowa lipca, zaś druga to 15 sierpnia. W tym czasie park funkcjonuje normalnie, ale otwarty jest do północy. Wieczorem zaczyna się prawdziwa zabawa w strefie wodnej parku. Impreza Beach Party jest wydarzeniem towarzyszącym, co oznacza, że atrakcje parku regularnych godzinach będą czynne i dostępne standardowo, zaś wieczorem poza regularnymi godzinami pracy można skorzystać z dodatkowych atrakcji. Bilety na wyjątkowe wydarzenie można zakupić na miejscu lub przez Internet w cenie 59 zł normalne, a zniżkowe w cenie 34 złotych. W imprezie jubileuszowej udział może wziąć każdy, dzieci pod opieką rodziców.

Wieczorna impreza to niesamowite przeżycia i niepowtarzalna zabawa dla każdego uczestnika. Plaża zamienia się w ekskluzywny klub pod otwartym niebem. Migoczące, kolorowe światła i taneczne rytmy otulą uczestników zewsząd. Atmosferę tej nocy podkręcą tancerki, iluminacje świetlne i specjalne atrakcje. Park ma zawsze na imprezie urodzinowej niespodziankę dla gości. Na plaży otwarty jest bar, który oferuje kolorowe i orzeźwiające napoje. Uczestnicy mogą tańczyć i bawić się do późnej nocy przy blasku gwiazd i barwnych iluminacji, a przy tym w rytm rewelacyjnej muzyki, za którą odpowiada DJ.

Jednak to nie wszystkie niespodzianki parku w kwestii wydarzeń tematycznych. W parku organizowane jest Halloween. Zabawa Halloween Time trwa między 18-21 oraz 25-28 października i jest zamykającym sezon wydarzeniem. Impreza trwa do północy tak, jak w przypadku Beach Party. Bilety kosztują o połowę taniej po regularnej godzinie zamknięcia parku, czyli 18. Każdy może wziąć udział w specjalnej zabawie. Również Halloween Time jest imprezą towarzyszącą, więc w standardowych godzinach działania parku wszystkie atrakcje będą czynne i do użytku gości na normalnych zasadach. Wieczorem pojawią się w Energylandii zjawy, duchy i pomarańczowe dynie, by świętować tą wyjątkową noc w roku.

Energylandia to także wyjątkowe wydarzenia i imprezy na mniejszą skalę każdego dnia. W strefie Show codziennie możemy zachwycić się niesamowitymi pokazami motoryzacyjnymi i akrobatycznymi. Zarówno młodsi i starsi mogą śmiać się i świetnie bawić w trakcie występów tanecznych i iluzjonistycznych. W strefie Show poznamy arkana magii, a także przeniesiemy się w inny świat podczas przedstawień teatralnych.
 

To może Cię zainteresować