Polecamy...

Pięć powodów, dla których warto jechać do Energylandii

7 maja 2020

Według opinii odwiedzających Energylandia jest jednym z najlepszych – o ile nie najlepszym – parkiem rozrywki w Polsce. To znajdujące się w małopolskim Zatorze jedyne w swoim rodzaju wesołe miasteczko co roku przyciąga tysiące miłośników najlepszej zabawy w doborowym towarzystwie. Co sprawia, że Rodzinny Park Rozrywki jest aż tak popularny? Przedstawiamy pięć powodów, dla których warto jechać do Energylandii.

Łatwy dojazd

Pierwszym aspektem, o którym chcielibyśmy wspomnieć, jest po prostu łatwy dojazd. Dotarcie do Energylandii nie powinno sprawić nam żadnego problemu – bez względu na to, czy wybierzemy podróż transportem zbiorowym, czy własnym samochodem. Zator znajduje się niedaleko zjazdu z autostrady, więc na miejsce możemy dotrzeć w ekspresowym tempie. Podróżujący z dalszej części kraju mogą połączyć wycieczkę do Parku Rozrywki Energylandia do zwiedzania innych atrakcji w Małopolsce, na przykład pobytem w Krakowie czy Zakopanem. Jeśli jesteśmy z daleka, a zależy nam na czasie, możemy nawet wybrać podróż samolotem – należy wówczas wylądować w porcie lotniczym w Krakowie lub Katowicach, a stamtąd kontynuować podróż np. autobusem.

Mnóstwo atrakcji w jednym miejscu

Ogromnym atutem Energylandii jest to, że ilość tutejszych atrakcji naprawdę robi niesamowite wrażenie. W cenie jednego biletu mamy nielimitowaną ilość przejazdów wszystkim urządzeniami oraz wstęp do wszystkich czterech stref tematycznych. Ze względów bezpieczeństwa dla niektórych atrakcji obowiązują pewne ograniczenia (wiekowe, wagowe i wzrostowe). Wstęp do danej atrakcji następuje wyłącznie za zgodą obsługującego ją pracownika. Nie dotyczy to tzw. atrakcji wolnego wstępu, które są bezobsługowe i nie mają żadnych ograniczeń.

Strefa Water Park

Strefa Water Park to uruchomiony w roku 2016 największy i najciekawiej urządzony park wodny w Polsce. To idealne miejsce do spędzenia upalnego dnia wraz z najbliższymi. Strefa wodnych szaleństw jest tu połączona z miejscem do relaksu, dlatego każdy znajdzie tu coś dla siebie. Na gości czekają baseny, zjeżdżalnie, pontony i inne niesamowite atrakcje oraz obszerna, piaszczysta plaża z wygodnymi leżaczkami.

Festiwale muzyczne

Energylandia to także eksplozja muzyki – i to takiej w najlepszym wydaniu. Tego lata czekają nas aż cztery wydarzenia muzyczne, a każde z nich jest wyjątkowe. Pojawi się coś dla miłośników hip-hopu, klasyki polskiej muzyki rozrywkowej, muzyki hardstyle oraz najlepszej muzyki dance. Wszystkie festiwale to wspaniała okazja do uczestnictwa w niezwykłym spektaklu dźwięku i światła: scena festiwalowa rozbłyśnie niesamowitymi efektami świetlnymi, a najwyższą jakość dźwięku zapewni profesjonalne nagłośnienie. Zdecydowanie warto się tam pojawić. Polecamy!

To może Cię zainteresować