Polecamy...

Urodziny Energylandii i Beach Party!

30 czerwca 2020

Dla poszukiwaczy przygód obowiązkowym przystankiem w naszym kraju jest park rozrywki w Zatorze – Energylandia. Zdecydowanie miejsce to zasługuje na uwagę, szczególnie będąc największym parkiem rozrywki w Polsce. Energylandia jest innowacyjna w zastosowanych rozwiązaniach i przygotowana z dbałością o szczegóły. W projekcie użyto dofinansowania z funduszy europejskich w ramach programu Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Dzięki temu gwarantowane jest tutaj morze różnorodnych, magicznych atrakcji dla każdego.

Oferta Energylandii

Oprócz stałych w ofercie atrakcji i maszyn Energylandia z każdym sezonem oferuje coś nowego. Nowe maszyny i pokazy są obmyślane w sezonie zimowym i pokazywane światu w następnym roku działalności. Jednak to nie wszystko, bowiem Energylandia posiada także bogatą ofertę wydarzeń. Hucznym eventem są urodziny Energylandii, które od trzech lat istnienia parku odbywają się corocznie. Impreza jubileuszowa połączona jest z Beach Party. Wydarzenia odbywa się z tego powodu w sezonie letnim na plaży w strefie wodnej parku. Pierwsza edycja Beach Party – jubileuszowa – ma miejsce w lipcu, zaś kolejna w sierpniu. Park rozrywki dba, by w pełni wykorzystać uroki sezonu letniego. W trakcie dni Beach Party park funkcjonuje w godzinach otwarcia od 10 do 24.

Zasady biletowe

Bilety na wydarzenie można kupić z wyprzedzeniem na stronie internetowej, gdyż jubileuszowa impreza jest ogłaszana o wiele wcześniej. To jedno z najważniejszych i największych wydarzeń w parku rozrywki, więc zdecydowanie warto pokusić się o zakup wejściówek. Tym bardziej że bilety są w przystępnych cenach – normalny kosztuje 59 zł, zaś dzieci poniżej 140 cm wzrostu dostaną bilet w cenie 34 zł. Dla osób uprzywilejowanych zniżkami cena biletów na wydarzenie pozostaje taka sama, gdyż promocje nie łączą się. Bilety można zakupić także na miejscu w kasach biletowych. Pula biletów zależy od zainteresowania wydarzeniem, ale spokojnie każdy chętny będzie mógł skorzystać z wyjątkowej okazji. Oczywiście, dla osób zainteresowanych jedynie parkiem w trakcie dnia dostępne są bilety standardowe, zgodnie z ofertą. Beach Party jest dodatkową atrakcją i wydarzeniem towarzyszącym, co oznacza, że park rozrywki wraz ze wszystkimi atrakcjami stałymi będzie funkcjonował wedle normalnego rozkładu. Jedynie wieczorem uczestnicy imprezy będą mogli zaszaleć na plaży na Beach Party. Gwarantowana duża dawka pozytywnej energii, wyśmienitej zabawy i niespodzianek. Porywające rytmy wprawią uczestników w radosny nastrój i zachęcą do zabawy przy blasku kolorowych świateł w magicznym otoczeniu. Dzieci także będą mogły uczestniczyć w wydarzeniu pod kontrolą rodziców.

Na plażę...

Plażowa impreza to mnóstwo atrakcji. Hulankom nie będzie końca przy skocznej, klubowej muzyce. Iluminacje świetlne zapewnią wyjątkowy klimat, jak na imprezach w Miami Beach. Zdecydowanie będzie gorąco! Klimat podkręcą tancerki na specjalnych barkach plażowych. To będzie impreza roku, na której obecność jest obowiązkowa. Na uczestników czekają także niespodzianki i animacje, zapewniane przez organizatorów. Dodatkowo specjalne pokazy, efekty audiowizualne i wodne atrakcje.

Z pewnością impreza zapadnie w pamięć każdemu. Zarówno młodsi i starsi uczestnicy będą się doskonale bawić w trakcie obchodów jubileuszu parku rozrywki. Energylandia to magiczne miejsce, w którym nikt nie będzie się nudzić. Gwarantowane są niesamowite atrakcje i wyjątkowe wydarzenia, a pełna radości atmosfera udziela się
użytkownikom. Obsługa zapewnia najwyższą jakość usług i dba o bezpieczną zabawę, niezależnie od pory dnia.
 

To może Cię zainteresować