Polecamy...

Zabawa dla całej rodziny w Water Park Energylandia

10 maja 2020

Szykuje się wolny weekend? A może by tak spędzić go na zabawie całą rodziną? Jeśli jeszcze nie macie planów, koniecznie rozważcie przyjazd do Energylandii. To miejsce wprost stworzone do spędzania czasu z najbliższymi. Jedno jest pewne – na nudę na pewno nie będziecie tu narzekać! A czy wiecie, że od 2016 roku w Rodzinnym Parku Rozrywki Energylandia znajduje się też park wodny? Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji go odwiedzić, pakujcie ręczniki, stroje kąpielowe i ruszajcie na największą przygodę wakacji. Stali bywalcy doskonale wiedzą, że na jednym przyjeździe pewnie się nie skończy. Gwarantujemy, że zakochacie się w tym miejscu od pierwszego wejrzenia. Co takiego ma w sobie Water Park Energylandia, że jest tak lubiany przez odwiedzających z najdalszych stron Polski? Dlaczego stał się ulubionym miejscem wyjazdów rodzin z dziećmi? Oto krótka prezentacja strefy Water Park Energylandia.

Informacje podstawowe

Jak wspomnieliśmy, strefa wodnych atrakcji Water Park Energylandia weszła w skład Parku Rozrywki w roku 2016. Od samego początku ten niezwykły park wodny zbierał pochlebne opinie gości. Water Park to specjalnie wydzielony obszar Energylandii, w którym znajdują się atrakcje wodne największego otwartego parku wodnego w Polsce. Dla wygody gości na terenie Water Park znajdują się komfortowe szatnie i przebieralnie. Jeśli chodzi o ceny, do strefy parku wodnego wejdziemy na ten sam bilet, na który wchodzimy do samej Energylandii – za atrakcje wodne nie ma żadnych dodatkowych opłat.

Aranżacja przestrzeni

Ze względu na bardzo ciekawe i różnorodne zagospodarowanie przestrzeni, Water Park Energylandia to idealne miejsce dla odwiedzających w każdym wieku. Odnajdą się tutaj zarówno dorośli, jak i młodsi goście. Na miejscu przygotowano nawet specjalny pokój dla mam z dziećmi, w którym znajduje się miejsce do przewijania oraz miejsce zabaw. Water Park Energylandia jest urządzony z dbałością o każdy szczegół. Gdy tu wejdziemy, dosłownie przenosimy się do innego świata. Największe wrażenie robi oczywiście sama przestrzeń: ten park wodny jest naprawdę ogromny. Czeka na nas cała masa świetnej zabawy, ale i błogiego relaksu.

Odpoczynek i zabawa

W strefie Water Park jest kilka basenów zewnętrznych z krystalicznie czystą wodą. Baseny mają różną głębokość, więc nadają się także dla osób nieumiejących pływać. Oprócz basenów znajdziemy tu oczywiście fantastyczne atrakcje wodne: zjeżdżalnie, pontony, rwącą rzekę, zapadnie – i wiele, wiele innych. Z niektórych zjeżdżalni można korzystać parami – do dyspozycji są specjalne pontony i maty jedno- i dwuosobowe. W Water Park można także odpocząć. Idealnym miejscem na relaks jest strefa Tropical Fun, do złudzenia przypominająca rajską wyspę.

To może Cię zainteresować