Polecamy...

Energylandia – idealne miejsce na wycieczkę szkolną

17 września 2019

Początek roku szkolnego to moment, gdy w wielu szkołach planuje się pierwsze wycieczki. Szczególnie uczniowie, którzy dopiero rozpoczynają naukę na danym etapie, chcą gdzieś wyjechać, by cała klasa mogła się lepiej poznać i zintegrować, zanim na dobre zacznie się nauka. Jaki kierunek wybrać? Jak zaplanować wycieczkę szkolną, by istotnie była integrująca, a przy tym interesująca dla wszystkich? My polecamy wypad do Zatoru, gdzie mieście się największy w Polsce park rozrywki – Energylandia.

Dlaczego warto pojechać na wycieczkę szkolną właśnie do Energylandii? Przede wszystkim to miejsce, które warto odwiedzić, a nie każdy ma okazję wybrać się tam na własną rękę, dlatego wyjazd grupowy to świetna okazja, by skorzystać z wypadu do parku rozrywki. Poza tym Energylandia ma bardzo dobra lokalizację – leży nieopodal Wadowic, blisko jest też do Krakowa, co z pewnością ucieszy nauczycieli, którzy najchętniej stawiają na wycieczki mające też walory edukacyjne. A w okolicach Zatoru jest co zwiedzać, więc pomysłów na edukację nie zabraknie.

Atutem Energylandii jest też fakt, że ma ona bardzo dobrą ofertę dla grup zorganizowanych. Bilety nie są drogie, dzięki czemu wycieczka do parku rozrywki nie nadszarpnie kieszeni rodziców, a jak wiadomo początek roku szkolnego to zawsze zwiększone wydatki, dlatego niedroga wycieczka na pewno jest świetnym pomysłem. Warto zaznaczyć, że w cenie biletu dzieci mogą liczyć na przekąskę, także opiekunowie otrzymują preferencyjne warunki.

Planując wycieczkę, trzeba też zawsze brać pod uwagę dostępną bazę noclegową. W przypadku Energylandii znalezienie noclegów nie będzie stanowiło problemu – w Zatorze znajdziemy bardzo dużo różnego typu obiektów noclegowych o zróżnicowanym standardzie i cenach, w tym obiekty dedykowane właśnie grupom młodzieżowym. Dzięki temu zorganizowanie wycieczki szkolnej do Energylandii jest bardzo proste, a efekty i zadowolenie uczestników gwarantowane.

Co znajdziemy w Energylandii?

Ten ogromny park rozrywki przyciąga niezliczoną liczbą atrakcji dla różnych grup wiekowych, dzięki czemu możemy tu zabrać na wycieczkę szkolną zarówno pierwszoklasistów jak i niemal dorosłych uczniów liceum – każdy będzie bawił się znakomicie. Śmiało możemy też wykupić bilet na dwa dni, bo oferta jest tak bogata, że w tym czasie na pewno nikt nie będzie się nudził, a jeden dzień to może być za mało, żeby mieć poczucie pełnego skorzystania z oferty Energylandii.

To, co przyciąga najbardziej to oczywiście strefa ekstremalna, gdzie znajdziemy najwyższe rollercoastery, niektóre z nich należą do rekordowych tego typu konstrukcji w Europie. Także w kwestii prędkości czy trudności trasy oferta Energylandii śmiało może być nazwana ekstremalną. Przejażdżki tutejszymi kolejkami górskimi to gwarancja silnych emocji i niezapomnianych przeżyć. A pamiętajmy, że wspólne przeżycia integrują najlepiej, dlatego to dobry plan na wycieczkę integracyjną dla uczniów.

To może Cię zainteresować