Polecamy...

Gdzie spędzić urodziny dziecka?

10 czerwca 2022

Chcesz wyprawić bajkowe urodziny Twojemu dziecku, ale przyjęcia w domu już Wam się znudziły? Spróbujcie spędzić je poza domem! Oto kilka miejsc, które sprawią, że ten dzień stanie się dla małego solenizanta jeszcze bardziej wyjątkowy!

Wycieczka do zoo

Jeżeli Twoje dziecko uwielbia zwierzęta, to zdecydowanie najlepszą dla niego atrakcją będzie wycieczka do zoo. Niektóre ogrody zoologiczne w Polsce są tak duże, że zwiedzanie ich spokojnie zajmie Wam cały dzień, a może nawet weekend. Spełnienie marzenia o tym, by na żywo zobaczyć słonia, lwa czy żyrafę będzie z pewnością świetnym prezentem dla dziecka. Co ważne, to świetna rozrywka nie tylko dla najmłodszych, ale także dla całej rodziny. Taka wycieczka będzie miała także charakter edukacyjny i z pewnością zachęci dziecko do poznawania świata lepiej niż niejedna książka. 

Wspólna wyprawa do kina lub teatru lalek

Kolejnym fajnym pomysłem na spędzenie urodzin z dzieckiem, jest zabranie go do kina na wyczekiwaną bajkę. Warto tego dnia pozwolić dziecku na odrobinę więcej i zafundować mu ulubione słodycze i przekąski, a także zaprosić najbliższego kolegę lub koleżankę na wspólny seans. Jeśli macie taką możliwość, możecie wybrać się także na spektakl do teatru lalek. Na pewno przedstawienie zrobi wrażenie na maluchu. Pierwsza wizyta w teatrze  pozostanie wyjątkowym wspomnieniem, tym bardziej, jeśli wybierzecie się tam w dzień urodzin! 

Impreza w klubie dziecięcym

Zorganizowanie przyjęcia dla dzieci w domu jest trudne. Nie każdy ma do tego warunki, a poza tym konieczne jest zapewnienie dzieciom atrakcji. Dlatego, coraz większą popularność zyskują przyjęcia w klubach dziecięcych. Personel takiego miejsca może zadbać o wszystko, od dekoracji, po przekąski, aż na zabawach dla dzieci skończywszy. W takich klubach znajdują się także różne atrakcje, takie jak trampoliny, zjeżdżalnie, czy basem z kulkami, więc z pewnością zarówno solenizant jak i jego mali goście, nie będą narzekać na nudę.

Weekend w parku rozrywki  

Urodziny w wesołym miasteczku to spełnienie marzeń każdego dziecka, ale nie tylko. Świetnie odnajdą się tam również dorośli. Jeśli zdecydujecie się na duży Park Rozrywki, uda się Wam znaleźć atrakcje dla każdego członka rodziny. Dlatego, świetnym miejscem do spędzenia urodzinowego weekendu z rodziną jest Energylandia. Mamy tam strefę familijną, gdzie możecie bawić się wszyscy razem, jednak nie brakuje także atrakcji dla maluszków, które przeniosą je w bajkowy świat wyobraźni. Starszym dzieciakom i dorosłym polecamy odwiedzenie strefy ekstremalnej, pełnej niesamowitych roller coasterów. Warto śledzić także planowane wydarzenia w Energylandii, ponieważ często są tam organizowane niezwykłe eventy i pokazy z udziałem artystów. 

Jeśli Twoje dziecko uwielbia także zabawy w wodzie, nie zapomnijcie zajrzeć do Water Parku. Znajdziecie tak mnóstwo atrakcji w tym masę zjeżdżalni, baseny tropikalne czy miejsce do zabawy dla najmłodszych. Wspólny Weekend z karuzelami i zjeżdżalniami wodnymi z pewnością będzie najlepszą urodzinową niespodzianką!

 

To może Cię zainteresować